je to pravda o akné?

Príspevok v téme: je to pravda o akné?
lolilo

používal som tie čistiace veci na pleť ako clean a clear a tak mam mastnu plet teraz si umývam len rano a večer a mám omnoho krajšiu pleť a robí sa mi menej akné ako predtým...len velmi dlho sa mi hoja tie staré vyrážky podkožné alebo aj normalne cervene flaky po vyrážke mi tam dlho ostanu čo nato?..prosim poradte..

----------------------------
www.zdravie.sk
Stručný článok o www.zdravie.sk

minonky

Dobry den ja sa chcem opitat mozu sa robyt malicke hrcky aj z akne napr:na tvari pod pazuchami alebo na hrdle,lebo mam take nejake hrčky a s coho to je.Kozna vravi ze je to z akne,a co vravite vsetci vy,kto mate skusenosti s tabletkami ROACCUTANE,toto mi predpisala,a podla mna masticky proti akne su riadna blbost aspon pre mna mne to absolutne nepomaha tak rozmislam nad timy tabletkami prosim odpiste ak s tim ma niekto skusenosti zatial velmi pekne dakujem.

en vogue :)

pitny rezim, solarako, spravna kozmeticka(ani ja nechcem robit reklamu ale uz spominana kozmeticka, ktora pracuje s kozmetikou Sothys spravila tiez s mojou pletou nemale zazraky)...a samozrejme... vase akne nemusi byt len "akne"...moze ist aj o zdravotny problem, ktory sa prejavi na vasej pleti.. to bol aj moj pripad.. a kym neodstranite zdravotny problem, akne sa nezbavite, aj keby ste robili vsakovake zazraky ..ale spravnou starostlivostou ho v tom pripade mozete zmiernit

veronika

a ja len pripominam pitny rezim..mozno to neznie dolezito ale mne to uzasne pomohlo...pijem asi tri litre cistej vody denne a na plati sa to prejavilo uz asi tyzden...

Original

Čistenie, mastičky ... áno, zvýšená hygiena je potrebná a prospešná, no tieto prostriedky len zmiernuju reakcie organizmu. Podstatné je predísť faktorom, ktoré akné vyvolávajú. A sú to predovšetkým tieto potraviny:
tuky, mlieko, orechy, kakao ...
a tak maximalizujte zeleninu v strave. Uvidíte, že to pomôže.

lian

Čo sú to za somariny, že chémia je všade? Také bláboly mám najradšej zo všetkého. Avon je obyčajná chemická kozmetika, ale sú značky, ktoré majú čistú prírodnú kozmetiku a úplne najlepšie sú čisté bio oleje lisované za studena. Napríklad tekvicový olej obsahuje určite viac zinku, ako spomínaný šampón. Na podráždenú pokožku je vhodný mandľový, avokádový, šípkový a jojobový olej.

aloe

Moja dcéra si s akné užila,tiež chodila 2 roky ku kožnej lekárke, ktorá stále len predpisovala mastičky, skúšala.Niekedy aj pomohli, ale keď bol stres, znovu sa to vrátilo.Až sme si povedali dosť,kúpili sme kvalitné prírodné doplnky výživy, ktoré používame dodnes,ale chcem povedať, že každý kožný problém je obrazom nášho vnútrajška.Takže vážení, doporučujem urobiť si najprv očistu, tzv. detoxikáciu organizmu ,kúru 2-3 mesačnú a až potom riešiť samotné akné.Verte, že to zaberá,mám to overené na mnohých prípadoch.duratnakatka@zoznam.sk

hohoho

no tak potom by si mal mat aspon zakladne informacie..ale uz sa nemienim tu dohadovat len dufam ze ludia si moje prispevky precitaju a je n nich na koho rady daju...prajem Ti pekny den:D...

hohoho

paneboze invazia zatatych ludi..ale pentium aspon hovorim k veci...ano ja uznavam RNG je naozaj odborik..ale mne znamy povedali toto a aj to su odbornici takze tak...
a dedo vsevedo...naco tu tak bojujes ked ani nemas nic s touto problematikou...ja som si toho v tomto smere uzila uz dost takze asi viem o tom predsa len viac ako ty...a ked uz sme pri tom akne sa nesklonuje cize niekto trpi akne a nie akniami..ale to len tak sak o to nejde...