nevera po slovensky

Príspevok v téme: nevera po slovensky
vinna

som 12 rokov vydata mam 2 krasnych zdravich synov,milujuceho manzela no napriek tomu som ho podviedla je jedno s kym ,ale mam pocit,ze do toho padam rozmyslam nad vyhovorkami ako kde (tiez je zenaty) myslite ze ochladne nas vztah aj s partnerom aj nepartnerom.ked sa stretneme bavime sa tak ako keby sa nic nestalo.je niekto v podobnej situacii.sama tomu nerozumiem nic nam nechyba ani po mat stranke ani citovej

vinna

nechcem sa tu o tom rozpisovat ale jednym som si ista ani jeden z nas takyto sex doma nemal ani nemava, dnes som sa dokonca od neho dozvedela ,ze svedomie ho zerie este viac nez mna

diana

to znamena ze jednorazovka to bol krasny sex,porozpravaj sa s manzelom o sexe a skus nieco take ako si robila s milencom,asi nieco nove potrebujete medzi sebou skusit,nejak manzela na to nazhav,pouzi svoje zenske zbrane,do sexu s manzelom vloz vsetko co vies o sexe a uvidis vysledok

Soraja

vinna, ja som nikdy nepodviedla, neviem ake to je ked cloveka tazia taketo vycitky, ale vedela by som ti povedat, ake to je z tej druhej strany. POkial ide o teba, lutujes to, to je dobre, cenou za tvoj ulet ti bude zhryzanie svedomia. Neprajem ti mat vycitky svedomia, ale to, ze ich mas znaci, ze mas srdce a city a konala si skorej nez si zacala rozmyslat. Zivot ide dalej, myslim, ze si sa poucila. Este to dobre dopadlo, mas svoju rodinu, venuj sa im intenzivne, hlavne manzelovi, aspon v duchu si to tak trosku "odcinis". Som rada, ze si zbadala, ze to co robis, nie je spravne. Prajem ti vela stastia.

vinna

mam najmenej co hovorit no pri prispevku od anjelika som stratila slova uplne . ja este stale na to myslim nemozem ani spavat

Soraja

a este som zabudla napisat, myslim si, ze nevera je dost velka drama, ak niekoho milujes a vazis si ho, nepodvadzas, je to svinstvo.

Soraja

anjelik nemyslim si, ze nevera sa da trestat neverou, je to volovina. Mna keby priatel podvedie, ja by som ho uz nikdy nechcela vidiet, nezniesla by som jeho dotyky, nic... a pomstit sa mu tak, ze sa vyspim s niekym inym "nasilu"? ved by som robila zle sama sebe a nie jemu.