Aka je ich cena?

Príspevok v téme: Aka je ich cena?
lujzika

Dobry den, chcela by som sa Vas opytat na ceny tychto uvedenych antikoncepcii, skusala som hladat aj na google, ale nikde som to nevedela najst, tak sa s mojou prosbou obraciam na Vas, dufam ze mi poradite ason nejak tak priblizne. dakujem! A este by som sa chcela spytat, ja uzivam Diane 35, som s nou spokojna, ale stoji pre mna uz vela, myslim ze by som chcela zmenit antikoncepciu a neviem sa vobec rozhodnut pre ktoru, tak by som sa chcela spytat, ak sa tu niekto nejde, ze ktora by bola podobna tejto antikoncepcii. Dakujem velmi pekne za rady! Tu su uvedene antikoncepcie!

1.Kombinované kontraceptíva s obsahom estrogénov v jednej tabletke 30 -50mg:
- Cilest
- Diane 35
- Femoden
- Jeanine
- Lindynette 30
- Marvelon
- Minulet
- Regulon
- Yadine

2. Kombinované kontraceptíva s obsahom estrogénov v jednej tabletke 20 mg:
- Harmonet
- Lindynette 20
- Loette
- Logest
- Mercilon
- Novynette

3.Kombinované kontraceptíva s obsahom estrogénov v jednej tabletke 15 mg:
- Minesse
- Mirelle

4.Fázické – rozdielne hladiny hormónov
- Laurina
- Triquilar
- Trinordiol
- Tri-Regol
- Tri-Regol 21+7

lujzika

agina: Ty si bozska, dakujem velmi pekne, urcite si vsetko prezriem a nieco aj vyberiem, juuuj dakujem na 100 krat velmi krasne. :-)))

agina

Daj si do vyhladavaca meno antikoncepcie, ktora ta zaujima, lebo baby to tu riesia na dennom poriadku a tam si precitaj, co ta zaujima.

lujzika

agina: dakujem pekne za pomoc, ale nevies nahodou, ktora je podobna/priblizna tejto diane35? Ci to sa neda takto porovnavat?

lujzika

RNG: takze co odporucas? Mam pocit ze tvoja rada by znela nebrat ziadnu antikoncepciu, ale ja ju asi zrejme aj musim, pretoze mam iste problemy a bez nej mi nedochadza k menstruacii, takze kvoli tomu som sa pytala ktora antikoncepcia je priblizne podobna diane35? Ta stoji okolo 1000 ale chcela by som prejst na nizsiu cenu, smaozrejme je to kvoli financiam. Diane som brala aj kvoli pleti ale brala som aj ine lieky, teraz mam plet super, nepotrebujem si myslim uz uzivat diane, viem uz ako sa mam starat o svoju plet a budem to samozrejme dodrziavat, preto som sa len pytala, ze s ktorou antikoncepciou by bolo rozumne ju zamenit + ak niekto vie pridat aj to kolko dana antikoncepcia stoji.
A ak sa smiem spytat ake problemy sposobuju v tele tieto chemikalie? ak mozes odpis, dakujem!

RNG

Kontrakonceptiva neobsahuju estrogeny alebo progesterony, len synteticke patentovane nahrazky, ako estrin, progestin, gestagen,premarin.
Z toho vyplyva plno problemov ktore sposobuju tieto chemikalie v tele.