nieje to asi akné...čítajte..pls

pentium

Ale kazdopadne ked akne neustupuje zasiel by som za koznym lekarom,predpisal by ti nejake kremy,vodicky a pod...a keby ani po tom neustupovalo tak by ti predpisal tabletky,a nimi by si sa uz z akne na 100% dostal(napr.roacuttane,aknenormin,rozex,a pod...)

omg

myslism ze to bolo dost otvorene...myslela som tvoju poznamku o to ze..no je to teda dost zle...akoze predstav si ked si tu este pred mesiacom ci kedy to bolo vypisoval ake mas strasne akne a aneviem co a ze sa chces toho zbavit tak ako by si sa citil kebyze ti na tvoju fotku niekto povie nieco taketo?...
len o to mi slo..vaz slova

omg

paneboze pentium...cloveka velmi povzbudi ked mu povies na jeho akne ze ano no je to teda dost zle...ja som tie fotky videla a vobec to nie je az take zle...
kilogram poznam plno ludi co maju to iste co lenze po CELYCH licach a po CELOM cele a to je potom dost zle nie to co mas ty...obycajne akne treba sa o to postarat ako ti tu urcite niekto poradi ale nevesaj hlavu lebo take akne ma kazdy treti a polovica chalanov co poznam a aj tak su oblubeni...
a pentium..pre tym ked nieco napises najprv sa zamysli , potom zabudni na melodramaticky kruzok a az potom zacni pisat....
vela stastia kilogram

pentium

kilogram,mal by si pouzivat nejaky vysusujuci make-up,v ziadnom priapade nepouzivaj vyzivny,Vyzivny make-up ti iba vyzivuje vyrazky,a bakterie P.acnes,ja som pouzival make -up
od rimmel,vysusujuci....
a mne pomohol....akne sa mi netvoril vtedy tolko ako od vyzivneho...takze tak.....kluedne sa pytaj,vyskusal som uz skoro vsetko....

kilogram

dobre akurat som to vyskušal....uvidim idem na prax a uvidim večer:P ...a ešte používam taký akokeby make-up na tie flaky na tvár...to nevadi hej?