Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Môžem byť tehotná?

new

duckling - existuje poradňa, kde ti odpovie lekár napíš na w.w.antikoncepcia.com
To špinenie niekedy býva, nie vždy ideálne sadne prvá značka, ktorú lekár vypíše, je potrebné nejaký čas počkať a niekedy je potrebné ju zmeniť. Nepočula som, že by pri špinení mal byť znížený antikoncepčný účinok. Jedine pri užívaní antibiotík, pokiaľ začne žena špiniť je pravdepodobne znížený účinok.
Čo užívaš, akú značku?

duckling

no mam obavy lebo nepotrebujem riskovat :) ale viete/vies prvy den som mala len ako taku jasnu krv a nebola som si ista ci mozem... a este by som sa chcela opytat ze ked je uz 11 den od prveho dna menzesu ci je normalne ked stale spinim alebo ako to mam povedat... ako toto spinenie ja mavam casto s tym som mala ako aj problemy ale teraz ked beriem tabletky ci je to normalne alebo je niekde chyba... ??? a aj ked som mala ten pohlavny styk aj ked spinim ci to nevadilo alebo co... viem ze tieto otazky su mozno blbe alebo co... ale potrebujem sa niekde informovat... :)

new

Nemaj obavy, určite si ich zobrala v správny čas, kedže si už krvácala. Určite Ti antikoncepcia účinkuje, len si musíš na túto skutočnosť zvyknúť.

duckling

aha... no len mam dlhodoby problem s menzesom... preto som potom navstivila lekara a riesenim boli tabletky... len ja som mala aj trosku problem so zacatim brania tabletiek kedze moj menzes bol trosku cudny tak som si nebola ista ci mozem zacat uz brat tabletky alebo nie... ale kedze som farbila tak som uz v prvy den zobrala tabletku... je moznost ze ak som ich zobrala vtedy ked som nemala ze moze byt ze napriklad nie som chranena ze mi antikoncepcia neucinkuje???

new

pri užívaní HAK neexistujú plodné a neplodné dni.
Ak si začala užívať antikoncepciu v prvý deň menzesu, tak si chránená ihneď od prvého dňa.
Ak si začala s užívaním 2-5 deň, tak si chránená po siedmych dňoch.
U teba je to v poriadku, nech si začala akokoľvek, z týchto dvoch možností

duckling

ano brala som ich presne na hodinu... len som sa bala ze ci desat dni nie je nejako malo alebo co... ci na to netreba trebars apson dva tyzdne... a nemusim sa obat aj ak je tam ta moznost ze som mala plodny den??? a priznam sa ze som mala trosku aj vypite... a ze vraj alkohol znizuje ucinnost antikoncepcie...

new

po 10-tej tabletke, teda ak si ich brala poriadne, tak ako sa má, si už riadne chránená a nemusíš sa ničoho báť.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.