Môžem byť tehotná?

duckling

dobry den... chcela by som sa opytat ze ci mozem byt tehotna ak... zacala som brat nedavno antikoncepciu... po desiatej tabletke som mala s partnerom nechraneny sex... bola som uz chranena??? totizto mala som aj plodny den... ale partner sa do mna neurobil... no mali sme to viac krat za sebou... tak moze sa stat ze som otehotnela??? prosim o odpoved... dakujem

XYZ Michaela

Ahojte.. chcela by som sa spýtať, pred mesiacom som prestala brať antikoncepciu, nakoľko som vynechala dve tabletky, dostavila sa skôr a doktor mi povedal, že mám prestať užívať, kým sa nedostaví ďalšia. Od vtedy máme nechránený pohlavný styk, teraz mi tretí deň mešká menštruácia, neviem či so stresov, alebo čo. Kedy môžem robiť tehotenský test aby som si bola na istom? Je možné že som v tom, už po mesiaci?

klaudia29

CHcela bysomsa opitat pred pol rokom som musela ist na potrat kvoli zdravotnim problemom.Teraz skusame znova ale sa to nedari.porate mi.

ceruzka

no ja som si dala prehanadlo asi o pol 9 vecer a okolo 10 vecer antikoncepcnu tabletku,myslite ze sa tym prehanadlom znizil jej ucinik,lebo mam stres z otehotnenia

boooojko

no takže den po vysadeni tabletiek som to dostala, uz budem tabletky vysadzovat dopredu aby som sa potom nestresovala