Akrylové nechty

1234567

na nikashop.sk maju produkty na akryl.nechty aj sady a za dobre ceny.
cokoladka akryl je len pevnejsi a niekedy zltne.
blazniova divoska a co je zle?

bambi4

ahojte chcela by som sa spytat- kde sa da kupit cela sada na robenie akrylovych nechtov nadoma? a za kolko? dakujem

selankaa

Ahojte prosim vas moze mi niekto poradit ohladom tich akrylovich nechtov?Srasne by som si ich chcela zacat robit ale vobec neviem co na to potrebujem kupit atd!?Prosim poradte mi!moj mail: selankaa@azet.sk

blaznivadivo

ahoojte baby..kupoila som uz 4d ruhy akriil,prasku,alesu zle.k nicomu.,som v anglicku a neviem,aku znacku kupit,,jedine co som nasla flexakril od la famme clear a liquid.poradte co si o om mysliete..dakujem jana_miskarova@post.sk

dakujem

blaznivadivo

baby prosim vas poradte mi,co si mam kupi na akrilove nechty,chem si to robit doma sama,ale nejako mi to neslo prasok a voda bola zla.a hlavne ako to mam dat potom dole..mam kupeny 100%aceton ale strasne a stipali rukys toho,dakujem

domka258

LULU7778.....skus youtube tam je to vsetko nadherne ukazane na krze ti nic nove nepovedia len im zbytocne zaplatis.kurz je len na to ak sa tym chces zivit hlavne nezabudni primer na prilnutie a velmi dobre je pozit aj antifungal protipliesnovy roztok.

cokoladkass1

ahojte,ze nie je akryl lepsi ako gel!!!!lebo som si dala objednat sadu na gelove a sa to neda odvolat....:((

cokoladkass1

ahojte,ze nie je akryl lepsi ako gel!!!!lebo som si dala objednat sadu na gelove a sa to neda odvolat....:((

cadaa

ako tupe? a vies mi poradit aka znacka je najlepsia napr. z nikashop.sk ? vobec sa nevyznam este v znackach. je pravda ze cim drahsie tym lepsie ci podla coho sa mam orientovat. asi aj skusenostami co :)