Akrylové nechty

Motylik030

Ahojte, prosiim vas kto by mi poradil čo si musim kupit aby som mohla robit kvalitne akrylove nechty?? Chcela by som mať biele typi (francuzku manikuru) nie priesvitne. a prosim vas aj postup.ĎAKUJEM VELMI PEKNE

profinails

Ahoj, dovolujem si ťa osloviť a ponúknuť profesionálne

produkty na nechtovú modeláciu v systéme UV GEL a AKRYL za velmi dobré

ceny, Kurzy a školenia Nail ART, AKRYL SYSTEM a GEL SYSTEM. Viac info na www.silcare.sk alebo silcare@silcare.sk

Využite možnosti zliav a vzoriek na vyžiadanie.

profinails

Ahoj, dovolujem si ťa osloviť a ponúknuť profesionálne

produkty na nechtovú modeláciu v systéme UV GEL a AKRYL za velmi dobré

ceny, Kurzy a školenia Nail ART, AKRYL SYSTEM a GEL SYSTEM. Viac info na www.silcare.sk alebo silcare@silcare.sk

Využite možnosti zliav a vzoriek na vyžiadanie.

dsf

mericool ahoj potrebuješ štetec s kolinskym vlasom.ale ved sa dá zohnať štetec aj za dobrú cenu. no určite nevidrží tolko čo ozaj kvalitný za 30,40 eur ale ked nie si profesionálka tak na učenie stačí aj lacnejší.napr. nejaký z týchto ///////////////

mericool

Ahojte, Prosím poradte mi, robím si akrylové nechty ale nemám k tomu originál štetec na akryl. Existuje niečo,do čoho mam ten obyčajný štetec namočiť aby mi to tak rýchlo netvrdlo? Alebo mi neostáva nič iné len si kúpiť ten originálny štetec??? Ďakujem

dsf

ty myslíš taký super lesk ako ked ich napr.pretreš priesvitnym lakom?ak ano tak tak sa ti akryl asi nepodarí vyleštiť.pri gelových nechtoch to je iné tam sa po vypilovaní tverou dáva ešte vrstva lesku ktorá sa dáva vytvrdiť do uv lampy teda pokial ja viem gelové nerobím .ale ten lesk sa dá dať aj na akryl len potrebuješ uv lampu.a k tomu že sú nechty mliečne ak používaš mliečne typi a nie úplne číre tak to je tým inak neviem včom inom by to mohlo byť

anika444

Robim nechty na typy ale uz som aj doplnala kamoska mala gelove nechty a ja som jej to spilovala a urobila som jej akrylove a tiez nemali super lesk.pouzivam znacku enii nails