Akrylové nechty

mnamka257

podla mna su gelove ovela ovela krajsie a prirodzenejsie...napriklad ked mojej kamaratke odpadne gelovy necht prilepi si ho naspat s lepidlom na nechty a ani nie je vidiet ze jej niekedy odpadol...

bibianna

nicol 01- bud si ich predlzis sablonami tie su jednorazove, alebo sa predavaju trubicky kde je asi 6 velkosti a tie mas na stalo alebo po novom dual system s ktory je super ale financne narocnejsi.
iťušenka- primer treba cca 1m nechat zaschnut. pred tym nehet zdrsnit. a nanasat akryl tak aby sa nedotykal kozicky.
maverickss -kup rovno nejaku sadu v obchode s takymito produktami napr. www.nikashop tam mas sadu malu alebo profi velku. v oboch je vsetko co treba.
ninasancel- ano kazdy liquid tvrdne inak rychlo. ale mozes urobit aj to ze ked ti to zacina tvrnut tak namoc stetec do cisteho liquidu a s cistou tekutinou este potri nehet aby este netvrdol.
- znacky dobre na akryl su la femme,JOS, NSI, silcare, ibd... co som skusala

dsf

ahoj maverickss takže tie najzákladnejšie vecičky:
liquid,akrylový púder,typi alebo šablóny na nechty,ak typi tak aj lepidlo na typi,pilníky80,100,180,leštič,primer,štetec na akryl s kolinskym vlasom,pomarančové drievko,nejakú dezinfekciu na nechty aj na plochy kúpiš aj v lekárni aj buničitú vatu,kefku na prach
No dúfam že som nič dôležité nezabudla.

maverickss

Ahojte kocky, chcel by som Vas o nieco poprosit. Chcel by som kupit zene veci aby si mohla doma robit nechty z akrylu, lebo je do toho strasny blazon...ale neviem co vsetko na to treba poradi mi niekto??

iťušenka

Ahojte, prosímm poradte mi, robím si akrylové nechty a väčšinou začínajú sa mi od nechtového lôžka odlepovať. Kde robím chybu? Nechet potrieť preimerom a hned na mokrý vymodelovať akrylom? Alebo natrieť preimerom a na suchy necheť vymodelovať akryl? Aký je lepší postup? diky

dsf

ahoj ninasancel ja používam od La femme.flexakryl ten pomali tvrdne dobre sa sním pracuje a má aj prijatelnú cenu.

ninasancel

ahojte vsetky nechtarky... akrylove nechty uz robim nejake dva mesiace,vzdy sa vydaria,su pekne,nerobia sa bubliny,drzia a hlavne zakaznicky su spokojune. lenze zda sa mi,ze moj akryl mi nehorazne rychlo strvdne a nestiham ho ani pekne do hladka vymodelovat,potom uz len brusim a brusim. tiez moj monomer sa nehorazne rychlo vyparuje. poradte,mam zle znacky? existuju vyrobky na zaklade tvrdnutia a vyprchanosti? mam si kupit iny akryl a monomer? fakt neviem v com je chyba.

nicol01

Smejka prosím ťa poraď mi ako robíš akrylové nechty bez typu aby boli pekné dlhé. Ja si robievam gelové ale chcela by som skúsiť aj akrylové. Ďakujem