rotoped

monasax

no podľa mna sa chudne z celého tela, postupne, taký je môj názor. Aj ked posiluješ len nohy a zadok.ja som si kúpila rotoped pred mesiacom ale na váhe som radšej nestála :-)

momo

Nie, nie je rovnaký ako bicykel, rotoped je rovnaký ako bicykel, pri tomto Stepperi Flip precvičuješ aj hornú časť tela, pretože pri ňom pracujú nohy, ale zároveň aj ruky. Ja si ho určite kúpim, keď bude napr. zlé počasie, alebo budem mať málo času kvôli práci a nebudem stíhať fitko, je to super alternatíva, a pri telke mi, dúfam, cvičenie ujde, ani nebudem vedieť, ako :-))

traperka

vlastne ten STEPPER FLIP je rovnaky pristroj ako bicykel. no a s nim sa precivucuje uplne cele telo? aj brucho? myslis si ze je lepsi?

momo

Myslím, že s rotopedom hlavne stehná a zadok, podobne, ako na bicykli.
Ja si chcem kúpit STEPPER FLIP alebo podobný prístroj, kde spolu s nohami pracujú aj ruky, a tak sa precvičuje úplne celé telo.
Neviem, či môžem sem dať link, ale chcem Ti ukázať stránku, kde máš jednotlivé prístroje a rovno pod nimi nákresy, na ktoré partie tela to zaberá. Nerobím im však žiadnu reklamu, dávam to sem hlavne kvôli tejto informácii:

www.sportcyklo.sk