Homosexuálny sex

dedo_vsevedo

no dneska mi moja frajerka povedala ze by jej nevadilo keby sm mal xalana,ze rovnake pohlavie to nie je nevera ale ze ked to robis s clovekom opacneho pohlavia ze je to nevera,heh

lolita22

Ja ma jedneho kamosa homosexuala a je v pohode a dobre sa s nim keca, raz som po nom dokonca isla ale ked som sa to dozvedela nahodou tak som ho ani neobvinovala a ani nic podobne, hned som sa vzila do situacie, ked mi hovoril ako je zamilovany do kolegu - ale nikdy mu to nepovie - ako ho miluje,
je to take iste ako ked baba miluje chalana alebo chalan babu, drzim s vami chalani:) - moj partner to vsak neuznava a casto sa o tom dokazeme pohadat- snazila som mu to vysvtelit ale marne, ked clovek nepozna takto orientovanych tak ich zvacsa odsudzuje, on povazuje homosexualitu za nejaku chorobu - co mi pride trosku na hlavu, ale kazdy sme iny.

nechcem_byt_gay

TosHo

No vies chalani kypia krasou iba do urciteho veku, zistis sam ked budes starsi, mam vela kamosov, tak viem o com hovorim... No a nejaky stary dedko... proste uz ich nic nespaja... laska casom vzdy opadne... je len treba to na niecom udrzat, zvycajne su tym drzadlom vlastne deti...

TosHo

Jasné to máš úplnú pravdu, ale s jedným s tebou nemôžem súhlasiť...nie je pravda, že máme takmer nulové šance nájsť niekoho na trvalý vzťah, to je podľa mňa riadna hlúposť...a nesúhlasím ani s tým, že gayovia končia život osamotene...A môj kontakt je JpGaultier@azet.sk