hanbim sa pred frajerom

Príspevok v téme: hanbim sa pred frajerom
zuziik

Strasne sa bojim prveho sexu mam 17 moj partner je ovela skusenejsi.tiez sa velmi pred nim hanbim ked ma uvidi v celej mojej krase neviem preco ale mam strasny strach co to bude a ako to bude ci budem dobra ..... je to strasny pocit neviem si pomoct... co by ste mi poradili?...velmi o tom nehovorim zda ssa mi to trochu vulgarne

Ucitel

ahoj zuziik.
Nemáš sa čoho obávať.veď sex je jedna s najkrajších vecí na svete...
Vplnej kráse a strach čo blázniš..
Len sa mu dobre ukáž ,ukáž mu tvoje prednosti a krásnu krásu tela...On je skúsenejší ako píšeš on už bude vedieť čo a ako ďalej.Píšeš že to bude tvoje ,,poprvé" tak keď sa budete milovať nech vniká do teba veľmi nežne a pomali podľa pocitov mu hovor.musí byť chápavý.... Nieje to vôbec bulgarne.... Nato to je toto fórum a my aby sme si navzájom popísali poradili.Veľa šťasia a keby niečo napíš mi na Samotar3@azet.sk

anonym335

fiha.. no o strachu pred priatelom som nerozmyslala pred sexom je to hlupost - ako sa vravi ked ju milujes nie je co riesit..

asdfjklô

na tom nie je nic vulgarne... a ked mas taky velky strach a take strasne stresy, ako tu popisujes, tak zrejme este nie si pripravena, proste, ked si naozaj pripravena na prve milovanie, tak okolo toho takto velmi nestresujes a nebojis sa tolko, jednoducho to spravis a vies, ze to bude fajn, bo clovek, s ktorym to urobis, si to bude vazit a bude si vazit aj teba samu. asi si nie si tym velmi ista, a ani sama sebou, vahas,.... tak to citim z tvojho prispevku... najskor by si si mala dat asi nejaky cas na ukludnenie... a ono to pride samo, ten pocit, ked si povies "ano" tak s tymto clovekom a prave teraz...
:o)

lele

no môžem ťa ubezpečiť, že prvý raz nebudeš taká dobrá ako by si chcela...ale časom to bude lepšie...všetko chce len cvik...a ak priateľ ťa miluje, tak bude trpezlivý...neboj, ani on prvý raz isto nebol perfektný...a este, ak ťa miluje, tak sa mu budeš 100 % páčiť taká aká si...