Ochlpenie na nezvycajnych miestach

Príspevok v téme: Ochlpenie na nezvycajnych miestach
unlucky man

Dobry den
chcel by som sa spytat ci ma niekto podobny problem ako ja vyrstaju mi chlpy na predkozke je to ostrasne ked si pomyslim nato ako budem vyzerat ked este vyrastu teda ako opica ked budem mat trvaly vztah s nejakym dievcatom a pride na sex tak ma asi posle kade lahsie chcel by som teda poziadat o nejaku radu ako ste to vyriesili som z toho zufaly neviem ci sa to da laserom odstranit a vobec ako je to finanncne narocne a neviem si predstavit ist za doktorom viete co vyrastaju mi chlpy na predkozke proste sa prepadnem od hanby neviem preco sa nieco take musi stat prave mne je to hrozne...na googli som nic nenasiel nejake lahsie riesenie...den co den dufam ze sa to casom nejako vyriesi

hrx...

Vlastne este ma napadlo... ze to je aj podla hustoty a tak.... ! To keby si chcel si dat odstranit ochlpenie z celeho "rokroku" tak by to bolo asi tych 3600 sk ! podla mna sa da dohodnut s lekarom.

hrx...

No... ako komu ! Niekomu treba viac krat niekomu nie, kazdopadne sa treba blizsie informovat. A este si o to najdi na nete, lebo nemusi byt vsade v kazdej ambulancii rovnaka cena. A tych 36OO nieje az tak hrozne vela ked by ti to POMOHLO. A to viackrat nieje hned po sebe sa mi zda... mas tam pauzu. ( tu to mas podrobnejsie www.paracelsus.sk ) tal zistuj

unlucky

diky hrx....Úplny intímny povrch toto je ono? cize za to by som mal zaplatit 3600sk ? lebo som pocul ze to treba viackrat odstranovat lebo ak viackrat tak tolko penazi nikde nezozeniem......

hrx...

Laserom by to malo ist, to by nemal byt problem ! Len nabrat tu odvahu tam ist no... A ten doktor uz videl aj horsie veci, neboj. Nebudes vystavny kusok =) ! Drz sa ( x-style.sk )