otehotniem pocas chlamydii?

panika

mony
liecby chlamydii je niekedy velmi zdlhava. Tiez sme sa s tym borili cele mesiace a vyjedli sme nespocetne mnozstva antibiotik. Zabralo az nieco (samozrejme spolu s antibiotikami)-na co som narazila v jednom clanku. ZIADEN SEX! Oni totiz pri akomkolvek druhu sexualnej ,,manipulacie" zacnu s rozmnozovanim a budu migrovat. (zjednodusene). Takze ziaden sex (ani s ochranou) a ziadne sexualne praktiky..uvidis, ze sa ich zbavite.Vela stastia

Ivka 1

Mony keď prídete domov, ozvi sa mi ak dovtedy nebudeš v poriadku. Dá sa pomôcť aj pri chlamýdiach aj pri otehotnení.

mony

My sa liecime,uz sme mali niekolko antibiotik, teraz mame doxybene 1balenie, len sme v zahranici, vraciame sa o 3mesiace. mam jednu znamu co otehotnela i napriek chlamydiam, atak som chcela vediet aj nazory ostatnych. mam uz po 30-tke, takze...

zuziacik24

ach prirodne doplnky...naozaj ich aj ja preferujem pri vsetkom okrem tak zavazneho ochorenia ako chlamidie su..skor by som uzivala 3tyzdne doxybene..antibiotika specialne na ne a prirodne doplnky zaroven ako doplnkovu liecbu, pretoze aj tie antibiotika niekedy nezaberaju...inac by bol urcite problem otehotniet pokial sa obaja dobre nepreliecite...