zapal mocovych ciest

krtko11

Dievčatá ako presne sa prejavuje zápal močových ciest. Dnes ráno som sa zobudila s bolesťou "tam dole". Na wc som skoro umrela. Silná bodavá bolesť, pálenie..hrôza..Po toalete príšerné tlaky v podbrušku a stále nutkanie na močenie..čo stým, čo to je

RNG

NUz ja mam v studiu alternativ viac rokov vzdelania, ako lekar z lekarskej fakulty. Takze ma pravom v tom nazyvaju druhi odbornik-doplnkar.
Inac nechal som sa vyprovokovat, nemal som. Mal som jednoducho nereagovat, ignorovat provokacie.
Omluvam sa.

RNG

inac, aluska, nevies s kym hovoris, zrejme.
Ja som ucil na vyskej skole uz v roku 1969 a keby som sa dal na medicinu, bol by som zrejme trochu viac, nez primar, vsakze.
Moji spoluziaci su univerzitni profesori dnes, viaceri.
A moj o par rokov starsi kolega na oddeleni, Luby, je prezidentom Akademie Vied.
Nuz ja som odisiel do USA studovat(s odporucenim Akademie) to, co som sa nemohol na Slovensku naucit a kedze som tu(v USA) zostal, musel som sa prisposobit tunajsim podmienkam a presiel som do oblasti vyroby a podnikania.
A mozem povedat, ze som celkom uspesny, ked som si mohol dovoli vyhodit na Slovenske podnikanie vyse 9 milion korun
Hovorim vyhodit, lebo zo Slovenska som nedostal dosial ani halier.
Len dalej som nepovazoval rozumne stracat, tak som tam moju aktivitu uzavrel.
Podmienky proste neboli vyhodne z roznych dovodov, cast boli personalne, cast byrokracia a rozne ine.
Uspech tam by vyzadoval zrejme moju pritomnost osobne,(cez konatelov to neslo, urobil som 3 pokusy), nuz to som ale nemohol spravit, lebo moja hlavna pracovne napln je v mojom podniku v USA,ktory sa zatial bezomna nevie obist.

RNG

D-manosa je ucinna len na streptokokove infekcie(2 gramu kazde 3 hodiny, mechanizmus ucinku je odhaknutie streptokokov zo sliznic a splachnu sa mocom)
Na ine infekcie by som radil skor citricidal, tem ma velmi siroky zaber na rozne mikroby, od bakterii cez plesne a kvasne, dokonca aj niektore paraziticke.

delphia

aluska Uroval manosa je dopry pripravok, len treba z neho uzit 3x 8 tabliet, aby sa vytvorila dostatocne ucinna hladina D manosy

aluska

rng hej hej..ved ty mas vzdy pravdu...ty si nas boh..co by sme bez teba robili

ved ty si mal byt primar ked si taky mudry a scitany

RNG

aluska, zrejme ani ty ani tvoj doktor nevedia nic o UCINNYCH potravinovych doplnkoch
Nestaci brat len tak hocico, co sa nazyva na trhu potravinovy doplnok a ocakavat ucinnost.
To je ako keby si zobrala hocijaky liek, bez toho, ze by si vedela, co to vlastne je a na co je to ucinne a kolko z toho treba na ten ucinok brat.