Farbenie vlasov a menstruacia

Raphi

Zajtra by mi mala končiť M a idem ku kaderníčke.Keďže to bude prvýkrát na celé vlasy(Predtým som mala len na spodné,vrchné som mala svoju farbu)dúfam že to dopadne dobre

jankamaros

ano je to pravda,dokonca sme boli kupit farbu druhy krat,lebo prvy krat to nebolo ono uz to nam bolo divne preto ze kupujem stale a tu istu farbu ktora ma zafarbí stale tak ako ocakavam,no po druhom farbení výsledok bol uplne zlý.

lylylove

ja som si dala pocas menstruacie odfarbit vlasy a pritom som ich mala cierne a mozem povedat ze som ich mala az blond...:D

didi11111

Ahoj chcela by som sa spytť mam menštruaciu ale uz my aj pomaly konči a chcela by som si nafarbit vlasy chyti my ta farba mam svetlo hnede na medovu ..Dakujem.. Loreal sublime muse

Scotch

no je to zaujimave a fakt neviem, ako je to mozne, tiez som neverila... ale ked som si nafarbila vlasy pocas menstruacie, farba mi chytila uuuplne slabo, musela som farbit este raz.. a to mi farba vzdy dovtedy dobre chytila... no neviem :D tiez mi to nedava zmysel, ale uz nefarbim.. :D

jankaaaaaaaa

nechapem ako moze niekto verit takymto hlupostiam. su to obycajne povery. ako by len mohla menstruacia ovplyvnit nejaku farbu co si davate na vlasy??? vlas je odumrete tkanivo a na neho nema vplyv menstruacia. ak ti pocas M zle chytila farba asi si si kupila zlu alebo zle naniesla

Ve

no ja si už dám na to pozor, lebo som si farbila počas menštruácie a na môj veru mi nechytila dobre, odvtedy už nikdy viac

neodporúčam počas M. farbiť

Martinkaaa03

ahojte :) prosím vás aká je šanca, že mi chytí čokoládový melír na ryšavo-blonďave vlasy ? :) ja hlupa som sa objednala kaderníčke a dostala som menštruáciu :(