Problem s komunikaciou

Príspevok v téme: Problem s komunikaciou
amex

ahojte prosil by som vas o nejaku radu je to strasne moj problem je komunikacia dobre sa viem porozpravat iba s ludmi ktorich poznam viac menej dievcatka
ak sa snimi uz dlhsie poznam nemam problem prist k nej a hodit nejaku tu rec .....ale ak poznam nejaku novu ....tak proste dokazem len povedat ahoj alebo cau a to je secko nedokazem sa prihovorit a to ma strasne trapi...ze sa viem porozpravat iba s ludmi ktorich poznam uz dlhsie co mam robit ???? ocenim setky vase nazory a rady dakujeeem :) ma tu niekto taky problem ako ja ? alebo som sa ?

modranka

ahoj, sam urcite nie si, mozno si len tremista a velmi sa podcenujes, alebo si len plachy(nemaj vsak z toho komplexy, niektorym babam prave to imponuje:)) neriesitelny pripad by bol, keby si sa nevedel porozpravat ani s priatelmi. potrebujes sa len ostrielat - a teda najlepsia rada pre teba - trening. komunikuj, komunikuj, komunikuj, a nezabudaj, ze i ticho vie vela povedat, ba v dnesnej dobe je vzacne. mam kamarata, ktory za hodinu povie jednu vetu, no na tu spominame celec tyzdne, takze nie je dolezita kvantita, ale kvalita...