Tehotenstvo - nezvladnem to

Príspevok v téme: Tehotenstvo - nezvladnem to
diana

dnes som si robila tehotensky test,vlastne 4 testy a vsetky su positiv.menzes mi meska 10 dni,nebola som este u lekara ale myslim ze som v tom..predychavam cely den a som coraz zufalejsia..netusim co dalej. interupcie sa strasne bojim a decko nechcem a ani si to dovolit nemozem-studujem, on je zenaty a pre nasich co si myslia ze som panna, by to znamenalo infarkt..mam chut so vsetkym skoncit..akurat som objavila toto forum tak sa chcem spytat ci ma niekto priamu skusenost s interupciou..vdaka

riman

Nechod na interupciu prosim ved si najdes chlapa a budes stastna len to nerob ked ho nechces daj ho na odopciu prosim ta

nestastnaaaa

No spravila som to s priatelom ... chyba proste!a aj ked je pekne ze sa lubime a on je proste na tom tak ze by ma moohol aj podporovat aj financne aj akokolvek ...ale ja studujem a moji rodicia by neprezili taku spravu!nepodporili by ma .. keby viem ze mi pomozu tak si ho necham bez rozmyslenia .... neviem co mam robit som zufala!trapi ma uz teraz ze by som sa mohla raz na to v mojom bruchu pozerat ako na krasnnu zensku ktora bude mojou dcerou aleo syn proste..som zufala a a de a emam si skym ai pohovorit rozumne o tom !priatel na ma tlaci ay som si ho dala vziat lebo ze si pokazim zivot ..ale to sa uz stalo.... smola kazdy sa uci na vlastnych chybach

vanilyeyes

diana myslela som, ze mas menej. 23 rokov je uz dost na to, aby si dokazala povedat rodicom pravdu a myslim, ze by urcite nedostali infarkt. Ved si uz dospela. Zaujimalo by ma, ci toho muza fakt lubis ? A ak aj on chce to dieta, neviem, asi by bola fakt hlupost, keby si si ho dala vziat prec. Ved je to cast teba. Nebudem ta presviedcat, musis sa rozhodnut sama. Ale aby si raz nelutovala svoj cin. Poznam dievca, ktore v 16tke porodila dieta a zije uplne normalne. Rodicia ju dost podporuju, dalej studuje, ma cast aj na priatelov, zabavu. Myslim si, ze rodicia by ti boli oporou, ved si ich dieta, tak urcite by sa ti teraz neotocili chrbtom.

jaja

je to tvoje slobodné rozhodnutie, tvoje telo... ty s tým budeš musieť žiť... aj tvoj partner sa zachoval nezodpovedne- ked ti o manželke nepovedal a ked pristúpil na prerušovanú súlož a nebol si pravdepodobne vôbec istý sám sebou... ty tiež, tak musíš znášať dôsledky vašich nesprávnych rozhodnutí, prajem ti veľa šťastia, nech to dobre dopadne... máš ponaučenie, že netreba hned mužovi veriť, ale si ho troška odskúšať, ked o nom nič nevieš... drž sa.

diana

dakujem bejb.
neskusena:asi mas pravdu ale nie na kazdeho to plati,ja som sa zamilovala a on ma strasne zranil tym ze mi o zene ani nemukol.mozno som to spravila natruc.a strasne si za to nadavam...
vanilyeyes: o veku som uz pisala,napisala som uz vlastne uplne vsetko-povedala som mu to,on to dieta chce a jeho zenu do toho teraz nemam "miesat" ako sa vyjadril.neviem ci som vadna,ale ja necitim ze tych par novych buniek co sa vo mne zacalo tvorit je uz dieta..dnes som bola u gynekologa a viac-menej som sa uz rozhodla...

vanilyeyes

diana mozem vediet kolko mas rokov ? Pretoze tvoje konanie mi pripomina spravanie soplateho dietata. Uz som raz niekomu pisala, ze ak chce niekto sexovat, nesmie zabudat na to, ze potom musi niest zodpovednost za to, co urobil. Decko (ako si to hnusne napisala) nechces - nehnevaj sa, ale ak niekoho lubim, urcite by som si to dieta nedala vziat a aj preto, ze to dieta nie je len moje a ten chlap ma urcite pravo vediet to. A co ze je zenaty ? A co ze ti to dieta absolutne teraz nevyhovuje ? A co, ze si rodicia o tebe myslia, ze si panna ?? Tvoje spravanie je absolutne sebecke a nechutne !! Uz len fakt, ze ten clovek je zenaty by ti malo ZAKAZAT si s nim nieco zacat. Nepomyslela si aj na jeho rodinu ?? Pacilo by sa ti, keby tvoj manzel si sem tam "zavrzgal" niekde inde ??? Ja len lutujem to dieta ... za nic nemoze a ma zomriet pre tvoju sebeckost, ale hlavne HLUPOST !! Rob ako myslis, len aby si to potom nelutovala cely zivot. Kolko je takych zien, ktore nikdy nebudu moct mat deti .. a ty chces svoje vlastne dieta zabit ( ak si ozaj tehotna ). Zamysli sa nad sebou

bejb

ahoj,interrupcia stoji po novom cca 7500,- a da sa vykonat nejak do 8 tyzdna alebo tak nejak..ale ak chces na nu ist,rozhodni sa co najskor,pretoze ked je to este take vcasne robi sa to inym sposobom ako ked je to v neskorsom stadiu..a ano su potom urcite komplikacie,aj ked mozno nie fyzicke,mozu byt psychycke(ako ze si zabila dieta..atd)
ale v kazdom pripade by si mu to mala oznamit..a hlavne netrap sa koli tomu,nejak sa to vyriesi a zivot pojde dalej
a co sa ma stat,stane sa

majo23

neskusena nesuhlasim s tebou o slepote a hluchote.on je zenaty a ro malo byt pre nu posvetne.to ako keby si chcela povedat nezalezi ze sa drbnem do knaza som slepa hlucha zamilovana tak co musim ho pretiahnut:??

neskusena

diana,a co chces teraz robit rozmyslas aj nad dym ze si to dieta nachas?pre vsetkych co tu drbete odkazzujeem len jedno este ste neboli riadne zamilovany len si myslite ze ste.clovek ktory lubi ale NAOZAJ LUBI je slepy hluchy a sprosty to uznavam ataky cas nevie realne rozmyslat,milovat je krasna vec ale nie kazdy ma to stastie aby to bolo opetovane,prajem vam vsetkym aby ste aj vy nasli taku lasku az za hrob a potom tu nebudete drbat do ludi ale budete sa snazit poradit,ZDAR

diana

nestastna: s kym si spravila tu "hlupost"? priatel ci len aferka na jednu noc?ako to teraz citis? vie o tom partner?ja nedokazem na nic ine myslet,no som v koncoch a neviem ako dalej.a vcera v skole sa ma kazdy pytal ze co sa mi stalo,ci som ok a ci som chora lebo ze vypadam otrasne...a ja sa idem uplne scvoknut...