Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Maybelline pure make-up

veronika

Ahoj, ja tento make up pouzivam uz nieco cez dva roky a som velmi spokojna. a pritom ani zdaleka moja plet nie je bezproblemova ale pri vyrazkach a cervenych skvrnach este popri make upe to pretrem aj krycim korektorom (v rovnakej farbe ako make up) a potom je to ok. Urcite tento make up odporucam, bol to prvy mejkap v mojom zivote pri ktorom mi napr. moj boyfriend povedal ze ani skoro vobec nevidno ze mam make up. cavte

lorelaaai

ja tento make-up pouzivam...sice nie je az taky kryci, ale ja mam bezproblemovu pokozku, len kvoli tonovaniu ho viacmenej pouzivam, pre taky pekny vzhlad...myslim ze je velmi lahky, neupchava pory a ma prirodzene sfarbenie...nerobi mi mapy na tvari, nerobi supinky, pomerne dlho vydrzi...hlavne v nom nevyzeram ako maliarske platno:D proste je taky prirozdeny...ziadna maska na tvari:)

rinka

Ahojte:)..naozaj je taky zly?!..akurat som sa ho chystala kupit,ale tak asi nepojdem...hmm a vobec nekryje?..ani trochu?

w

Ahoj, mam skusenost s tymto makeupom: vytvara po naneseni krasne sviezi pocit, krycia sxopnost minimalna, pokial mas bezproblemovu plet tak je to skvele riesenie, pretoze plet posobi jemnejsie , jednotnejsie a netvori sa dojem "omietky", ale ak potrebujes nieco vyslovene prekryt tak skus radsej vybrat nieco ine...zdravim Ta

galilea

maybelline ??? nic moc ja som vyskusala aj spiralu a nic mi ta znacka nehovori!!!! ked uz idem kupovat make up maskaru atd,,idem do parfumerky ,,odporucam make up "lancome" alebo "dior" "chanel"oplati sa drahe su ale dobre ,,