Odstránenie znamienok na tvári laserom

moras

prosim vas pomožte mi, dal som si odtraniť dve znamienka laserom z krku a zostali mi po nich nechutne kruhy ako po cigarete, som už asi 3mesiace po zakroku a stale su tam... Proism vas zmiznu mi niekedy alebo budem to mať pernamentne? repektive je na to nejaka masť ktora mi urichli poroces regenerovania kože po zakroku?
PROSIM VAS POMOŽTE MI SOM ZUFALY.... ake mate s tym skusenosti alebo povedzte mi hocijaku radu DAKUJEM VOPRED

Eyusha

AHojte... Ja som si dala vyberat cca 3milimetrové znamienko, ktoré som mala na tvári na líci..jazva mi zostala minimálna...teda takpovediac žiadna...naozaj by som ju aj ja sama musela dôkladne hľadať... Platila som za to cca 100sk...to bolo ešte minulý rok... a som veľmi spokojná:)

elen666

jedine laser....to j evypalovanie..treba ti ist ku obvodnej potom ku kožnej a potom nejaka plastika...alebo co mas v blizkom okoli kde byvas??

alenka

Prosim vas o radu,pred 3 rokmi ,počas tehotenstva sa mi vytvorilo na dolnom viečku na oku,znamienko ,či čočka vobec to tam nevyzera pekne,kdo mi vie poradit čo s tým,dakujem

66666

tak už to mam za sebou.znamienko na tvari vedla nosa mi vyberali teraz vo stvrtok na plastike v KE.Platila som 33€ a zatial neviem ani ako to vyzera,mam to odlepene...mam tam 3 stehy....a mam tam dost zaschnutej krvy.....neviem ako sa jej zbavit.aby sa mi tam nedostala infekcia,,pomastila som si to framikoinom,ale neiem co dalej.Viete mi pomoct,pretože mam aj okolo mierny opuch,ktorý nie je velmi viditelni,vidim ho iba ja.Prosim poradte mi .dakujem

paja25

ahojte...chcela by som si dat prec tri znamienka jedno z tvare,druhe z krku a tretie mam na chrbte ale skor sa obavam toho ci mi ich vobec vyberu,to na tavri nieje dake velke ale je trochu vypukle podobne ako mam na krku...ked ja si ich chcem dat tak vybrat:D

petuusa

ahojte...chcela by som si dat prec tri znamienka jedno z tvare,druhe z krku a tretie mam na chrbte ale skor sa obavam toho ci mi ich vobec vyberu,to na tavri nieje dake velke ale je trochu vypukle podobne ako mam na krku...ked ja si ich chcem dat tak vybrat:D

Donatela201

thamka.silvuš....ahoj ja mam tiez 15 a mam brutalne vela znamienok a vsimam si ze ich je stale viac a viac a netusim ako vznikaju juj:( no a vadia mi hlavne tie n a tvari a krku pretoze ich je vela a vyzera to zle a na krku mi vadia lebo su velmi vypukle:( newem ale bojim sa uich dat prec koli tomu ze s nich moze vzniknut nejaka rakovinotvorna hovadina:(((