CAJE V TEHOTENSTVE

Príspevok v téme: CAJE V TEHOTENSTVE
helenaxxx

AHOJTE CHCELA BY SOM SA OPYTAT BUDUCICH MAMICIEK ALEBO MAMICIEK ZE KTORE CAJE SU NAJLEPSIE V TEHOTENSTVE.VIEM ZE NIEKTORE SA NEMOZU POCAS GRAVIDITY PIT LEBO SPOSOBUJU STAHY MATERNICE.VELMI MAM VSAK RADA ZIHLAVOVY CAJ A VIEM ZE TEN JE ZDRAVI AJ PORODNA ASISTENTKA MI HO ODPORUCILA dakujem vopred za rady...

katka2

Ahojte, chcem sa opýtať, ktorá z vás rodila s epidurálkou a aké máte skúsenosti. ja som t.č. v 19tt ale už teraz rozmýšľam ako budem rodiť, pretože prvý porod bol pre mňa hrozný aj keď za trval iba 4 hod. ďakujem

helenaxxx

babulky ja uz porod ocakavam kazdym dnom ale cajiky ako je alchemilkovy nepijem......pijem len zihlavovy aj to len raz za cas ale pocula som ze matovy vyvolava stahy maternice aj malinovy caj.....ale ja ine bylinkove nemozem pretoze som alergicka dost silna a tak kedze mam alergie na pele a byliny tak si musim davat pozor aky caj vypijem....nemozem hocijaky lebo potom si hned musim dat lieky.....takze odkedy som sa stala alergickou tak okrem matoveho a zihlavoveho cajiku ine bylinkove nepijem :o(

mirkaa10

mne doktorka kazala piť mesiac pred porodom alchemilku(lepsie sa tak otvoris)-asi mi to aj pomohlo lebo som nebola vobec nastrihnuta lebo som sa velmi dobre a rychlo otvarala.moja kamoska tento caj pila od dna ked zistila ze je tehotna a jej porodne bolesti netrvali zevraj ani 15minut-skratka rodila skoro bez bolesti ale u nej bol nastrih hradze potrebny a ja som mala zas bolesti 1hodinku ale aj to je zevraj na prvorodicku malo

barbinka

jancecka: no vidíš. ja by som sa tiež dokázala vzdať veľa vecí kvôli bábätku. len aby som mu nijako neublížila. ale zatiaľ sú to len moje teórie.

jancecka

tak určite by som to nenazvala :D neviem ani aká je moja vlastná farba :D ale ja to vydržím ked bude treba :D

barbinka

jancecka: no jo, prenasledujem ťa. haaa
no a k tomuto. však si teda nefarbi 9 mesiacov vlasy a bude. Určite je tvoja prirodzená farba krajšia ako nafarbená.

jancecka

veď ja som zatiaľ neni tehotná, ale chcela by som to vedieť, nerada by som ublížila dieťatku, a farba na vlasy a šampon to je to isté? nie je šampon šetrnejší?
barbinka, nejako sa stretávame :D

barbinka

ja neviem, ale zas keď si farbíš hlavu, tak však tam je toľko chemikálií a tiež to vdychuješ a teda aj dieťatko, ktoré čakáš. asi by som to nerobila. Mne len stačí keď mama si farbí vlasy, ma začne z toho dusiť.