Make-up .. existuje taky..??!

Príspevok v téme: Make-up .. existuje taky..??!
luly

Ahoj,neivete mi niekto poradi make-up ktory vydrzi cely den a nie len 2-3 hodinky aj s dobrou krycou schopnostou? nemam vyrazky len sem tam mensie skvrnky po vyrazkach ktore som mala v mladsiom veku, chcela by som to prekryt ale doteraz som vyhodila za make-upy plno penazi a ziaden dobry vysledok tak poradte .. a este by som sa chcela spytat z tuhych make-upov ktory je najlepsi?

laurikaa

Ahoj Sofka pravdaže môžeš, ale dobre si to rozmysli.Ke%d ho raz začneš používať už nebudeš môcť prestať. Ja som začala používa make-up v 12. Teraz mám 16 a pleť bezproblémovú,ale bez make-upu sacítim ako nahá. Ak máš peknú pleť a iba malé nedostatky stačí ti nejaky lahky make-up. Ja používam Affiniton a vyzera uplne prirodzene. Ak máš problém s akné,vyber si niečo kvalitnejšie s protizápalovým učinkom:)

fatina

sofka si moc mlada na make up,,to ti staci az ked vyrasties ja som zacala pouzivat make up az v 17,teraz mam 27 bohuzial mam strasne mastnu plet a nevydrzi mi ani jeden po par hodinach vyzeram ako s maskou na tvari pouzivam iba puder a korektor ,,a preco by si chcela pouzivat UZ TERAZ make up ??

sofka

ahojte chcela by som vediet či by som mohla používat make-up ked mám 14 rokov. ak ano tak aky ? a ak nie tak by som aspon chcela vedietod kedy by som mohla zacat pouzivat. vopred vdaka :)

problem kozmeticky

Moj problem je asik tak rok do zadu som zacala mat problem s mejkapom nemozem pouzivat ziadny makep uz ani tiene na oci .zakazdim ma zacne scipat plet a objavia sa mi cervene fleky a to po 3 minutach .prosim o radu surne. Vyskusala som drahe znacky vsetky kremi a nepomaha mi nic

danuska123

podla mna samotny make up nestaci. pred tym si treba natriet hydratacny krem a nechat ho absorbovat.samozrejme na vycistenu plet.a potom dat kryci krem.ja miesto neho pouzivam dermakol a nechat ten vsiahnut do porov a na to si dat v tenkej vrstvicke make up podla vasno vyberu.a prepudrovat to samozrejme aby ste to zafixovali.ja mam T zonu a na lickach suchu plet a zatial to funguje.mavam tvaricku ako babika:)

fiona

od Max Factor - Panstick (make-up vo vysuvacej tyčinke), kryje absolutne perfektne, stoji cca 300,-. Dokonca moja kolegyna, ktora ma vitiligo na tvari, používa len ten a vobec nie je vidno že má nejaké fľaky.

luly

akoze ja mam teraz ten astor antishine a je to najvacsia gembuzina co som seteraz mala aj keby som si dala 10vrstiev ani jednej flacik to nezakrije