Som zufala. POMOZTE prosim

Príspevok v téme: Som zufala. POMOZTE prosim
sjella

Moj priatel sa zblaznil. Odisiel do USA. je tam 3 mesiace, o mesiac sa ma vratit. Vsetko bolo fajn, pisal mi maily, ze mu chybam, lubi ma a tesi sa na mna a pod. Zvladali sme to. No minulu nedelu mi bolo velmi zle, bola som chora, zavolala som mu. Zistoval ako sa mam a ja som vedela, ze mi nemoze pomoct. Lenze niekedy aj slovo pomoze..Potom sme boli chvilku ticho a ja som zacala vyvadzat. Vsetko to na mna padlo a povedala som nieco, co strasne lutujem. Nenavidim taketo chovanie,ale napriek tomu som sa zachovala ako taka hystericka..povedala som , ae aspon lubim ta by mi mohol povedat. A on povedal: lubim ta, apson myslim. Na druhy den poslal mail, ze nema jasno v tom, ci ma lubi. Dohodli sme sa, ze "to" vyriesime, ked sa vrati. je mi z toho tazko, lebo si myslim, ze je koniec.. Snazim sa s tym zmierit, ale ide to velmi tazko. Ja mam viac ako jasno v tom, ze ho lubim. Toto sa stalo pred tyzdnom a kazdy den len vaham, lebo neviem, co mam robit, neviem, ci mu mam napisat.. Dnes mi kamarat poradil, aby som ho vyhecovala tym, ze mu napisem nieco v zmysle: len aby bolo co riesit, alebo este horsie: ked prides, uz nebude co riesit.. Na jednej strane, mozno by ho to trklo a spamatal sa, ale na druhej strane, mozno by to este viac vsetko zhorsilo.. Skratka, som v situaci, ked absolutne neviem, co robit a ak robit, tak ako.. Budem velmi rada, ked mi napisete vas nazor, pripadne skusenosti.. Ale vety typu:"pro jedno kviti slunce nesviti", su mi teraz nanic.. Este par info na zaver: ja mam 21, on 24, predtym, ako odisiel, sme spolu boli menej ako pol roka(viem, kratka doba,ale ten vztah bol dost vazny). Velmi ho lubim a zatial sa mi nijak nedari zmierit sa s koncom..Viem, ze ma lubil a pochybujem o tom, ze by ma podviedol, on nie je ten typ. Za vsetky prispevky VELMI pekne dakujem.

sjella

Dievcatka moje, ale poviem vam aj nieco pozitivne. ten moj novy kamarat, co som va ho tu uz spominala, je uuuplne slniecko, je to neskutocne uzasny clovek.. V zivote som nikoho takeho, alebo podobneho nestretla.. niekto tam hore ma musi mat velmi rad, ked mi ho postavil do cesty.. Vzdy som snivala o takom kamaratovi ako je on.. Ak je to "odmena" za to trapenie, tak to asi stalo za to.. je to troska "prehnane", ale toto moje nove Slniecko strasne lubim (kamaratsky ;) )takze tak

sjella

Dievcatka moje, ale poviem vam aj nieco pozitivne. ten moj novy kamarat, co som va ho tu uz spominala, je uuuplne slniecko, je to neskutocne uzasny clovek.. V zivote som nikoho takeho, alebo podobneho nestretla.. niekto tam hore ma musi mat velmi rad, ked mi ho postavil do cesty.. Vzdy som snivala o takom kamaratovi ako je on.. Ak je to "odmena" za to trapenie, tak to asi stalo za to.. je to troska "prehnane", ale toto moje nove Slniecko strasne lubim (kamaratsky ;) )takze tak

niky

pomozte mi uz minuly rok mi zacali vlasy padat radikalne a doktory len krcili plecami a v lete to preslo ale znovu to zacalo a ja neviem co robit uplne ma to nici mam rada svoje vlasy a nechcem o ne prist.preboha poradte mi .pocula som ze v bratislave je klinika na ktorej sa tym zaoberaju viete o nej nieco?

niky

mam problem a doktory len krcia plecami,uz minuly rok mi strasne zacali padat vlasy a le v krvnom obraze nic nenasli a tak mi davala vodicky a podobne nic nezaberalo zacalo leto a vsetko prestalo vlasy som v pohode nosila rozpustene...ale znovu mi zacali padat a neviem co s nimi prosim poradte mi.uplne ma to nici ak to neprestane skoncim asi na pychiatrii

mimka

no chlapec nevie o čo prichádza...ale život ide ďalej a ked máte byť ešte spolu tak budete:-)..a ked nie tak určite príde ešte niekto výnimočnejší...uvidíš bude fajn

sastek

Sjella,citala som vseeeetky prispevky, stale sledujem ako sa to vyvija a velmi ti drzim palcek...Ale napis uz!Dnes je 26-teho a uz druhy den o tebe nevieme...Dufam, ze to dopadlo tak dobre, ze uz ani cas na pisanie nemas:)))Bodaj by...Tak nam daj vediet.papa

Aria

Ano to verim. Cloveku odlahne ked uz vie na com je, aj ked to nie je podla jeho ocakavani. Prezila som to niekolkokrat. Aj rozchod cez sms bez dovodu... Bol to strasny pocit, ale potom som si uvedomila ze ak on nema rozumny dovod a rozchadza sa so mnou len tak, tak potom z jeho strany tie city boli o nicom a tak ma vlastne len vyslobodil. Hlavne nestarat :o) takyto usmev!

damaxy

milá moja ,takže opat si slobodná a nezávislá,aj ked ešte z toho smutná,to nie je klišé,ale z mojho srdca.

sjella

dakujem, si mila.. Myslim, ze z najhorsieho som vonku...toto bolo vlastne uz len oficialne povedanie si toho, co som tusila...