Sposoby otehotnenia..

xD

pred tym tu bola tema, ako holka "vystriekla" a skoro to oslepilo chalana.. podla mna otehotnel teraz on.. a cez oko :D

Sex Godess

"Ahojte, ja by som mala jednu otazku... s partnerom mavame prerusovany pohl.styk nieco vyse roka, vie si ejakulaciu odkontrolovat, vzdy sa pre istotu este par sekund pred "dorobi" rukou. Aka je podla vas pravdepodobnost otehotnenia? Myslim si, ze nemam takto z coho otehotniet.. aky je vas nazor? Dakujem."

-tak kebyze som chlap, tak neviem, ci by sa mi pacilo sexovat takymto sposobom. Ani ako zene by sa mi to nepacilo...To nemozete pouzivat ochranu, ci mas 15 rokov?

DAnnet

...no viete..z nikoho si nerobím srandu a ani dobrý deň..inak by som sem ani nepísala.. ano som v strese pretože sa bojím...nikdy som nemala sex a preto stresujem...chodím len na strednú a nie na vysokú...len chcem vedieť či môžem alebo nie...o takýchto veciach totiž nemám nejaký veľký rozhľad pretože som sa s tým netrápila, lebo chalana som ešte nemala...chcem len realnu odpoveď a nie takú v ktorých sa dočítam aká som tupa a bla bla...inak nechať sa prekvapiť o 9 mesiacov??? ech dám vedieť či dievča alebo chlapec........

Denz

DAnnet-

nezodpovednost hrubeho zrna.

A trap sa tou myslienkou cim dlhsie.....aspon zacnes premyslat skor ako nieco poondis

DAnnet

ahojte...chcela by som sa Vás opýtať, či môžem byť tehotná keď sa mi chalan ,urobil do úst,...ako sex sme nemali iba sa mi spravil do úst a potom ma ,palcol,a ruky mal od semena ale hlboko nedošiel...menštruácia mi mešká 2 týždne... a teraz neviem či z toho môžem otehotnieť...prosím Vás o vaše názory a rady..Ďakujem

isabella

DAnnet, robis si z nas srandu? skuskove? vysokoskolacka? a ides sa pytat ci mozes byt tehotna, ked ta prstoval a mal ruky od semena? a meskaju ti dva tyzdne a za ten cas si si ani test neurobila? vies co? chod si robit srandu z niekoho ineho a nie z ludi, ktori sa tu snazia druhim radit... ved si si sama odpovedala, ak sa ti do posvy dostane semeno tehotna byt mozes... ale predpokladam, ze niekto si tu robi dobry den, bo tak blba baba snad ani existovat nemoze a ak hej, tak je to na zaplakanie...

Denz

DAnnet-
nezodpovednost hrubeho zrna.
A trap sa tou myslienkou cim dlhsie.....aspon zacnes premyslat skor ako nieco poondis.