su vajička velmy nezdrave? jest ich denne

Príspevok v téme: su vajička velmy nezdrave? jest ich denne
anetka.18

ahojte,prosim nerobte zo mna anorexičku ani decko hlupe-dakujem
neviem ale začali mi chutit vajička,jem ich keždy den,rano nič a na obed si dam 3vajička + rožok sojovy/grahamovy. a potom ovocie a nič cely den len to.
tento môj vojičkovy jedalniček trva už asi mesiac. schudla som 6kil.
to je oki..len sa bojim že s toho môžu prist nasledky a toho sa bojim.
prosim o rady,je to velmy nezdrave čo ja robim?
p.s. - mam 18r 169cm. 54kg

lea

neviem, su to take extremy. ked len maso budes jest cele dni, zase je tam vela cholesterolu. a kolko este chces schudnut? lebo ja som tak experimentovala, az sa mi na pol roka stratil menst. cyklus

polopa

mam 27 169/60, stale vyzeram oki.Kludne normalne sa stravuj ranajky,obed,vecera.Samozrejme papaj ovocie a zeleninu,kazdy den aspon trosku.A vela tekutin,2L min.menej sytena.Urcite mas aj pohyb,nakupy s kamoskami,skola,disco.4 hod. pred spanim uz nepapaj.Ale nestravuj sa uz takto,to nieje zdrave.Nepokaz si touto stravou svoje travenie a metabolizmus

anetka.18

lea : a čo si mysliš o tom,na aky jedalniček sa chystam? ten tyžden to mäso,poliewka..take striedanie potravin tyžnovo? mysliš že to je zdrave? dakujem.

lea

myslim, ze vajecne zltka ti mozu riadne zvysit cholesterol. pri tomto stravovani je aj riziko hyperacidity zaludka a z toho vyplyvajucich zaludocnych vredov, kedze vacsinu dna mas zaludok prazdny vystaveny posobeniu agresivnych zaludocnych stiav. ale to, ze mas chut na vajicka je znak, ze tvoje telo potrebuje nejaku latku v nich obsiahnutu, to je ok

anetka.18

polopa : smiem vediet kolko maš teraz rokov a kolko važiš+vyška?
vieš ja neviem ako nabehnut spät na normalnu stavu,rozmyšlala som že prejdem tak: že jeden tyžden len mäso,potom tyžden zelenina...alebo rzža,poliewky...

polopa

Tak mesiac sa takto stravovat to nic dobre nevesti...Urcite sa zacni stravovat normalne.Si mlada postavu mas super.Viem co hovorim aj ja som mala 18 aj vyskovo a vahovo som bola na tom istom.