Pupáčiky - je to choroba?

Príspevok v téme: Pupáčiky - je to choroba?
braien

Mam taky problem na zaludi uplne dole mam take zvlastne neviem ci pupaciky alebo co su to takevypuklinky alebo co je tro drobne... nemeni sa to nemnozi sa to (myslim).. Ked som bol mlady mal som nieco robene s penisom tusim mi nesla stiahnut predkozka... neviem moze to byt nieco z tej doby mam to tam od nepamaty... chcel by som vediet o co asi tak moze ist...

Za odpoved by osm bol strasne vdacny... dakujem...

braien

Nieje su podla doktora u ktoreho som bol prenosne vyhradne pohlavnym stykom... :) bol som u urologa a pytal som sa... su to zliazky... Keby to boli Condylomata acuminata tak by osm to nemal dlho ale kratko kedze s velmi rychlo rozsiruju... ja to mam niekolko rokov... za ten cas by to vyzeralo asi ako dobre vyzrety vynohrad...

mam si to pre istotu sledovat ale predbezna sprava fiziologicky nalez ziadna choroba... len mala anomalia...

braienn

no a mam problem... dnes som u doktora nebol ale zajtra urcite idem...

no mam podozrenie ze nieco podobne mam aj na peach... AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :[ :{ :*{ kurna som zufaly... je to moc nakazlive? dufam ze to odmna nechitila priatelka :(

ak ano prosim poradte mi ako jej to mam povedat?

braien

ja som sa docital ze je to pohlavne prenosny virus... ja som este nemal sex... nechopem ako by som to dostal... + dal som do googlu a KONDYLOMY a nic take mi nevyhodilo co by sa aspon trosku podobalo :( kurna idem k tomu doktorovy ked vravis ze je to velmi nakazlive...