Pupáčiky - je to choroba?

Príspevok v téme: Pupáčiky - je to choroba?
braien

Mam taky problem na zaludi uplne dole mam take zvlastne neviem ci pupaciky alebo co su to takevypuklinky alebo co je tro drobne... nemeni sa to nemnozi sa to (myslim).. Ked som bol mlady mal som nieco robene s penisom tusim mi nesla stiahnut predkozka... neviem moze to byt nieco z tej doby mam to tam od nepamaty... chcel by som vediet o co asi tak moze ist...

Za odpoved by osm bol strasne vdacny... dakujem...

johan

este musis ist k obvodnej a povedz jej ze mas taky muzsky problem nech ta posle k odbornikovi a nemala by to rozoberat to nie je jej problem

johan

daj potom vediet ako si dopadol u doktora ,ja sa tiez ked pridem chystam ale az tak za mesiac mi to vychadza.a mas to na spodku zaluda alebo na predkozke ?ja ma spodku zaluda tak do okola ako je ten prstenec tak nejako sa to vola nie?

johan

BRAIEN JA MAM TAKY ISTY PROBLEM AKO TY.TIES SOM MAL PROBLEMI S KOZKOU KED SOM BOL MALY A TAK PRED PAR ROKMI ASI TAK 2 DO ZADU SOM SI TO SPOZOROVAL ,MALE PUPENCE (VYBEZKY )NA SPODKU ZALUDA .A CO SI NA TO DAVAS?A POMAHA TI NIECO?JA SOM ESTE NEBOL STYM U DOKTORA LEBO SA HANBIM A NEMAM TOLKO CASU ?LEBO ROBIM V ZAHRANICI .

braienn

ludia no tak som sa rozodol ist k lekarovy... mam otazku: Ako mam tam ist priamo ci mam ist prv za mojou vseobecnou lekarkou..? a musi moja vseobecna lekarka vediet wo co go... ja som brutalne hanblivy typ... nechodim v lete ani na kupaliska...

braien

ludia mam pocit ze to tam mam take citlivejsie miesto... teda pri oralnom sexe to celkom boli... mno teda mozno to priatelka len nevie ... ale bolest to bola znacna...

braien

velmi pekne dakujem... no spravim som z seba takeho maleho lekara :) skusil som sirokospektralne antimykotikum... kedze sa absolutne nic nestalo ta to znamena zeby to nemala byt niejaka moc ze kravina... este skusim ten zinok a selen co to povie... ak nic tak pre pokoj v dusi skusim lekara... dalej skusim drzat dietu mozno je to zlym stravovanim... rodicia nemali nikdy dost casu... a teraz zijem na internate takze je to mozno tym... boh vie :)

niejake nazory alebo ohlasi?

harwey

braien videl som foto.Myslím si že to je to isté čo mám ja.Takže sa nemusíš obávať.Zvyčajne to zvykne byť údajne takto ako to máš ty,len ja to mám na predkožke.Ale keď pochybuješ,tak zájdi k lekárovi,ale myslím že to neni nič.