Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Koža na ramenách

Príspevok v téme: Koža na ramenách
17ročna

ahoj, mám problém s červenými suchými vyrážkami na celých ramenách, rukách. Lekárka ma viackrát odbila s tým že je to bežné, a že to zmnizne. Mám to už asi 4 roky, a trápi ma to. Nenosím krátke tričká, v lete moc nechodím von, znižuje mi to sebavedomie. Vedel by mi niekto povedať, čo to može byť a ako sa toho zbaviť?!Ja len btw či niekto nemal niečo podobné, alebo či sa tu niekto nevyzná...Díky...P.S predtým som to omylom dala do inej kategórie :D

17 ročna

Budem sa musieť strašne premôcť ale asi to stojí zato. :D máte úplnú pravdu, nič zdravé som do seba nedala ani nepamatám. :D

Alternativa

Ako zakladna informacia /v zmysle, ako Ti radi Mira/ je vhodnou, pochopitelnou formou aj pre "zaciatocnika" spracovana napr. v knihe Kurt Tepperwein: Omladzujuce odkyslenie, harmonicky pomer kyselin a zasad - zaklad zdravia organizmu. Jej cena je cca 230,-

mira

Neporadím ti žiadne prášky, len popíšem príčiny. Keď ich odstrániš, odstrániš i problém.
Ruky a ramená sú zóna, kde sa prejavuje stav čreva a aj pľúc. Sú zanesené tukom a hlienom. Ak sú vyrážky cervené, tak je tu aj zápal spôsobený cukrom.
Zisti si kyselinotvorné a hlienotvorné potraviny. Tie vyraď a zaraď zeleninu a obilniny v celých zrnách. Kvasené zeleniny obnovia mikroflóru v črevách. Bielkoviny formou malého množstva strukovín až po čase, keď sa trochu prečistíš.Tak dodáš vlákninu, minerály, enzýmy, probiotické baktérie a životodárnu energiu, všetko v ideálnych pomeroch a množstvách.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.