Krvácanie po Escapelle

Ema132

myslim ze take by sa stat nemalo, ale tuto tabletku sa snaz uzivat co najmenej....nie je to antikoncepcia...treba ju uzit len v krajnom pripade..ja som ju pouzila 2x behom 2 a pol roka lebo som si zabudla vziat antikoncepciu....

lenockaaa

ako moc skodi tato tabletka?? moze sa stat aj to ze ked uzijem tuto tabletku napriklad 6krat zostanem neplodna??

Ema132

bude to trvat maximalne tyzden...je to normalne pretoze escapelle je velky zasah do organizmu a moze mat rozne taketo neziaduce ucinky

dufuska

Uzila som tuto tabletu "PO" uzila som ju asi po 30 hodinach po styku, uz treti den mam take neprijemne pobolievanie v podbrusku.
Je to normalne? Dakujem za info.

aluska

smejko bat si sa mal predtym ako si s nou sexoval bez ochrany..aspon vidis co si jej sposobil....uzit svinstvo ako escapelle...

Smejko22

Ahoj.Chcem sa opytat.Priatelka uzila escapelle a po par dnoch zacala krvacat.Problem je v tom ze pred tyzdnom a pol mala necakany menzes.A teraz zase krvaca.ma velke bolesti tam dole.Ako dlho to bude trvat neviete?lebo sa o nu bojim a ona nechce ist k gynekologovy.

aluska

sifa hej moze..preboha ved to je taka hormonalna bomba ze az...to skoro vzdy rozhadze cyklus...zas si niekto mysli ze moze otehotniet zo svietoaceho slnka?deti, uz sa uvedomte prosim vas

sifa

ahojte som taky pripad ako lucinocka, cyklus mavam podla statistik pravidelny od 24.-30. dni, escapelle som uzila do 40 hodin od styku, priatel sa do mna ani raz neurobil, a napriek tomu mi menstruacia meska uz sedem dni, na stvrty den meskania som si robila tehotensky test, bol negativny. Moze escapelle tak rozhadzat cyklus????? nemala som absolutne ziadne vedlajsie ucinky, nezvracala som, nic ma nebolelo....

tinuska5678

ahojte baby, ja som uzila escapelle po 14hodinach styku. dost ma ta tabletka rozhadzala, dva dni mi bolo dost zle, bolest hlavy, pocit na zvracanie. na piaty den od uzitia som dostala menstruaciu a dost silnu. ja len tak aby som sa podelila so skusenostou, kedze aj ja som pred uzitim hladala info na nete po forach a pod

odpovedam

den pred menzesom by zena mala mat neplodne dni. no fakt som pocula o tom, ze je mozne otehotniet aj pocas menzesu.