Ako si najst kamarata?

Príspevok v téme: Ako si najst kamarata?
mata17

ahojte.prosim vas poradte mi:-( ako si najst nejakeho dobreho kamarata? kde ho najst? :-(mam 17 rokov a clovek v tomto veku potrebuje niekoho,s kym by som mohla travit volny cas a pokecat. citim sa strasne sama a som z toho smutna:-( zistila som ze kamaratstvo medzi diecatami nie je vzdy uprimne.chcem kamarata.mam par kamosov, ktori su fakt super, ale v poslednom case uz sa ani nestretavame.stale maju nieco, nie su tak casto doma ako kedysi:-(cele volne dni sa len nudim a maximalne idem von tak s jednou kamoskou alebo kamaratom..zavidim ludom ktori maju stale pri sebe niekoho, s kym mozu travit volny cas, komu sa mozu vyrozpravat:-( neviem si ani predstavit ten pocit ze ake to moze byt super.byvam v takej casti mesta, kde byvaju len stari ludia takze tu nikto taky neni. bud len male deti alebo uz stari :-( na diskoteky nechodim, lebo su tu ani ziadne neni ale aj tak si myslim ze to neni najvhodnejsie miesto na zoznamovanie.. v meste su vsetci taki, co len piju, droguju a to je ich zivot..s nimi by som ani nic nechcela mat:-( v skole sme zase zly kolektiv kde kazdy ohovara kazdeho, kazdy robi kazdemu len naproti a este k tomu mam skolu daleko odtial kde byvam. prosim poradte ako si niekoho najst??:-(( prosiiiiiiiiiiiim :-( nemate nejake skusenosti kde ste sa zoznamili? kde chodia nejaki normalni ludia? ako si niekoho najst? dakujem:)

machulka006

MAťka, no ak sa mám priznať, ja mám akurát depresiu z toho že nemám ale fakt nemám žiadnu kamošku, nemám sa s kým porozprávať, s kým ísť na aerobic, na korčule, na plaváreň, proste nikam...som odkázaná akurát na svojho priateľa,ale to tiež neni dobré sa tak naviazať...lebo môže prísť sklamanie, ale dúfam že to nepríde...

mata17

aj ja sa rozmyslala nad tym, ze by som sa prihlasila na nejaky kurz anglictiny, alebo na nieco kde je vela ludia kde by som si mohla nejakych tych kamaratkov alebo kamaratky najst :) ale neviem ci sa mi to oplati, a ci sa zase nesklamem :-(

novela

no musi to byt dost tazke pre teba..ja by som to asi nezvladla ..ale zasa je pravda ze ja naopak niekedy ked ma aj volaju ze do kina alebo do nejakeho polusu alebo co sa vyhovorim ze nieco musim urobit lebo uz som casto aj unavena z toho...ja som narozdiel od teba zasa stale vonku...na roznych akciach alebo v kine alebo na pizzu ideme a tak...alebo sa ideme len tak prejst po meste sadneme si v parku na lavicku a kecame...ale dokaze to aj unavit stale niekde byt vonku...ja som zasa rada aj doma sama pri tv niekedy"D...
a co sa tyka tej tvojej skoly sak kludne si najdi kamosa z inej triedy...ja mam plno takych ktorich som predtym ani nepoznala a zoznamili sme sa bud na kurze anglictiny alebo na voleybale..skus sa prihlasit na nejaky kruzok aj mimo skoly niekde v meste..tam spoznas kopu urcite fajn ludi...

pentium

presne to iste trapi aj mna,vsetci moji kamarati su falosni....newiem si najst nikoho normalneho,kto by za chrbtom nepodkopaval nohy...:((