Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

:-(poradte

Príspevok v téme: :-(poradte
simoncca

Ahojte kočky a kočkosi :-)). prosim poradte mi, je to sice taky komplikovany pribeh, ale bola by som rada keby ste mi poradili co robit. Asi pred rokom som spoznala jedneho chalana a zo zaciatku sme si pisali len na nete asi mesiac, potom sme sa stretli, taka vacsia partia lebo sme mali spolocnych kamosov. Pocas pisania, sme si vsak aj jeden aj druhy...akoby hladali frajerku a ked sme sa stretli tak nic iskra nepreskocila. Neskor sme kontakt prerusili ale od septembra piseme znovu...teraz on nema nikoho ja sa so svojim chalanom rozchadzam...naozaj uz tomu nedavam vela casu. Lebo pocas toho vzathu ale nielen pocas neho, ale aj predtym ja nemozem zabudnut na toho predosleho spominaneho :-((. V poslednom case ked si piseme je veeelmi milyyy, a minule mi z nicoho nic napisal ze som zlata baba ze si to minule daval dokopy v hlave a ze mi to musi povedat. mam tomu este dat nejaku sancu? mam sa o nieco pokusit? alebo to zabalit..prosiiim poradteee

lillii

ked ti toto napisal, asi ma zaujem. no ta povestna iskra len tak, ked ste sa dlhsiu dobu nevideli, nepreskoci, ale asi fakt si ho uputala mozno vyzorom, povahou, preto na teba mysli.a mozno sa len citi sam a kalkuluje o zenach vo svojom okoli. je na tebe ako sa rozhodnes, ale je mozne ze po case stretne holku, s ktorou ta iskra okamzite preskoci. viem o com hovorim, ja som mala problemy vo vztahoch, bola som smutna, sama a zacal sa mi ozyvat jeden kamarat, ktory ma kedysi velmi chcel. zacali sme sa stretavat, bolo mi s nim fajn,ale teraz sa objavil niekto iny, pri ktorom to bolo ze baac. nemusim ti pisat, ako som sa rozhodla. proste ak ti to stoji za to, zacni si s nim, ale ber to s rezervou.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.