Šediny v 22 rokoch?

Príspevok v téme: Šediny v 22 rokoch?
ninalisa

Mám 22 rokov a začali sa mi objavovať šediny. Niekde som čítala, že to môže byť nedostatkom medi, inde sa odvolávajú na genetickú predispozíciu. Nemám veľa stresu, tým to nebude. Naozaj mi zostáva len ničenie si vlasov farbami? Na moje vlasy som bola vždy pyšná, mám krásnu gaštanovú farbu a lesk, nemám náladu ani chuť si vlasy každý mesiac farbiť. Prípadne, viete mi poradiť ako ich šetrne zafarbiť? Koľko stojí farbenie u kaderníčky? Rozmýšlam nad melírom. Máte s tým niekto skúsenosti?

llek

V absolutnej vacsine pripadov je vcasne sedivenie geneticka zalezitost. Spytajte sa svojich rodicov a ostatnych pribuznych kedy zacali sediviet, urcite najdete niekoho so vcasnym sedivenim. Neda sa s tym v skutocnosti nic urobit, len to akcpetovat najst si prijatelne riesenie

Esperansa

Ahojte, dievcata,
pripajam sa do klubu, mam 22 a sivych vlasov az- az... Neviem si ani len predstavit, ze by som si ich mala farbit este dalsich tridsat rokov, pred pol rokom som si ich dala zafarbit "ze vraj setrnou farbou", no padali mi z nej vlasy a navyse to bola taka skareda tehlovohneda farba, no fuj... potom som vyskusala hennu, taku tu kvalitnejsiu, mala som strasne peknu farbu, ktora sa prilis nelisila od tej mojej povodnej, lenze sediny mi nezafarbila, hoci som kdesi citala, ze pri opakovanom farbeni chyta aj na tie... tak ja neviem, vyskusam si farbit vlasy castejsie a uvidime :( inac som kvoli tym vlasom velmi smutna, pretoze niektori ludia vedia byt kruti a robia si z toho srandu, hoci si vravim, ze su to len blbci a nestoja za to, ale je to neprijemne ;(

hanka12

Si presne moj pripad, aj ja mam 22 a tiez som si chcela nechat povodnu farbu vlasov a nenicit si ich farbami...ibaze tie sediny ma dostavaju uz do takych depresii, ze si ich planujem ist dat zafarbit do nejakeho kadernictva, pretoze stale som pred zrkadlom a prezeram si vlasy...mne navyse aj dost padaju:o( a to ma totalne nici...ale ja to mam asi kvoli stresu...a ty to budes mat asi dedicne, pretoze som o tom dost pocula a aj moja kamoska to ma tak...pa