Problem pri prvom vniknuti

Príspevok v téme: Problem pri prvom vniknuti
pingu23

Ahojte mame s priatelom jeden dost velky problem. Mam 20 rokov a chceme sa prvy X pomilovat ale nedari sa nam to. Ked chce moj chlapec do mna vniknut tak je to pre mna velmi bolestive az natolko ze nemozme nikdy pokracovat dalej. A pri tom som uz dost vlhka. Som este panna ako aj moj chlapec.Skuste mi nieco poradit prosim.

dedo_vsevedo

ano,mozno mas len tremu a ono sa ti to automaticky stiahne,skus pred sexom urobit nieco ukludnujuce,vypi si caj,alebo si kup na ukludnenie nejaky pripravok v lekarni.

elena2

Pingu23 my s priatelom sme sa s tym dost natrapili ale poviem ti jedno, treba proste zatat zuby a nejako to vydrzat. Ked bude uz cely v tebe, tak ta to nebude boliet a bude to krasne. Ked som to prezila ja, tak potom uz kazdy.

salonka12

for monita....kazda to citi inak ...napr mna to nebolelo a ani krv nebola...ale dolezite je poriadne sa uvolnit to je zaklad :P

lolita22

ked na to nebudes vzdy mysliet tak nebude, zavisi to proste od tvojej panenskej blany ci je jemnejsia alebo hrubsia, vapstuj sa ak mas strach ze to bude pri sexe boliet -doma - napr

monita

Ajojte=o)Mam jeden problem=o(Chcela by som sa spytat aky je prvy sex.boli to?Som ece panna a uz by som aj chcela ale strach mi to nedovoli=o(

malinka

Ked bude do teba vnikat, tak sa na to nesustred! Mysli na to, ake to bude pekne...a nech ide do teba pomaly, postupne...tak sa postupne uvolnis a pojde to lahsie a bezbolestne...Cize mu mozes aj sama povedat...tam kde ta to bude boliet, nech prestane, nech ho ale necha na tom mieste a potom ked ta to prejde a uvolnis sa, tak nech ide zase dalej...a ani sa nenazdas a bude to! aj tak vacsinou pri prvom sexe neide o to, aby ste sa spravili, ale aby sa podarilo vniknut...potom budete stastny uz len z toho, ze sa to konecne podarilo...a uz to je pekny pocit :-)

lolla

pingu23...ja som mala prvý sex tiež v 20 tke a keď do mňa priateľ prvý krát vošiel,moje slová boli: ,,Ak je to o tom to tak to nechcem" tak ma to bolelo :-)))ale potom keď už bol dnu to už bolo v pohode, ešte aj po druhý krát ťa to bude bolieť...jednoducho dýchaj zhlboka :-) skúste to v polohe ty na ňom,môžeš si tak regulovať ...držím palce a ozvi sa :-)