VRAVI ZE SOM NEATRAKTIVNA!

Príspevok v téme: VRAVI ZE SOM NEATRAKTIVNA!
nikita555

mam 19, moj chalan to tvrdi, sme spolu uz 1,6 roka ,,,co mam robit preboha? myslela som ze nam to klape, vravi mi ako ma miluje ale ze by som potrebovala nejaku zmenu ktoru by na mne videl, ibaze ja sa nechcem menit, ja sa sebe pacim, uz tu bola aj potycka atd medzi nami, ale vkuse toci o tom dokola, ze chce zmenu aku zmenu, mam 174 cm vazim 54 kil , tlusta ne som...

marga

najdi si takeho partnera,ktory ta bude mat rad taku aka SI,prirodzenu.chapem ze ho lubis,ale nestoji za to...ja by som si v zivote kvoli nikomu inemu nezmenila farbu vlasov...

nikita555

odfarbila som si vlasy, zmenila styl obliekania a zasa mu nieco sadlo na nos mam niekedy take nervy lebo to zacina ist do takej fazy ako hadky na dennom poriadku no ja ho lubim a nechcem ho stratit, ano vtedy mi na rovinu povedal ze som neatraktivna...

utopia

Pančušky,podväzky,bičík do ruky a ideš. Domina ako vyšitá. Nasekaj mu fajnu nakladačku,ani na takúto zmenu už nepomyslí. No keby mne partner toto povedal,takú by dostal po papuli jedna radosť..

karotka

No neviem povedal ti rovno ze "si neatraktivna"?? alebo povedal ze keby si robila to a to...bola by si este atraktivnejsia=) mozno nemyslel zle..prvy pripad...zmena=zmena partnera, druhy = zmena tvojho myslenia... (ale mozem ti tu hovorit, mna by to fajne rozhadzalo=/ )

jucika

myslim si, ze ked ta miluje, tak ta miluje taku aka si, a plne suhlasim s lala333. co bude chciet o 2 roky? - mladsiu priatelku??? ak ty sa citis dobre, potom je to ok :-)

lala333

jedina zmena, ktoru ty potrebujes je ZMENA PARTNERA. Myslim, ze nie je normalne aby 19 rocne dievca trpelo kvoli nejakemu kretenovi, ktoremu prave nevyhovuje jej vyzor. Maj sa trochu rada a najdi si takeho ktory ta bude mat rad a budes sa mu pacit

janka

Súhlasím s anjelikom, že to nemusí byť postava... Nejde náhodou o spodné prádlo? To ma len tak napadlo, keďže ste tu už toho dosť popísali.

anjelik

zmena neznamena postava!
zmena moze byt spravanie... a mnoho dalsich
ale myslim si ze ked niekoho lubis lubis ho takeho aky je a nechces na nom nic menit