zarastená hruď

bryana

natalka_90 ja som tiez pomerne mlada no starsia ako ty. ale proste sa mi to nepaci.... ved my sa tiez kazdy den musime pre nich holit a robime to... preco?? a keby som sa neholila kazdy den tak tam mam tiez smirgel, ale robim to. preco by to nemohli spravit aj oni pre nas?? proste je to moj nazor a nepaci sa mi to...
je rozdiel mat zarastene brusko tak normalne. ale ked ma celu hrud....

natalka_90

bryana chcela by som ta vidiet ako si holis hrud keby si bola chlap...neurobila by si to ani raz...po oholeni je to mozno na den hladke a pak to cele zarasta spat...a je to draplave...ja som pri byvalom mala pocit ako keby sa o mna obtieral smirgel papier...odpor...fuuuj...neholit...ved na pekne vypracovanej hrudi je ten kobercek super sexi...a aj ked nie je vypracovana je to cool...holia sa len buzeranti alebo fakt namysleni chlapci...moj ma 19, je tiez pekne zarasteny a mna to vzrusuje...ja mam 17 a vobec nie je pravda ze mladym holkam sa zarasteni nepacia...

bryana

mne sa to nepaci...ved ked sa mu pekne hrajes s hrudou a pekne bozkavasa a.... tak mas kopu chlpov v ustach... mne osobne sa to nepaci...a keby som bola ja chlap a som zarastena tak si to davam dole...

lilly

no mne osobne sa to tiež predtým nejak veľmi nepáčilo, ale teraz mám priateľa ktorý má a mne sa to zdá sexi, juj...xixi

oida

podla mna su chlpy na muzoch velmi sexyyyy
nepacia sa mi vydepilovani manici.. psroste chlpy maju na chlapovi byt!!! je to priroda a je to sexyyyy!! :D

ja by som frajera zabila keby sa zbavil nejakych :D

star

mam 32 a odjakziva sa mi viac pacili zarastene hrude.manzel tam nemal skoro nic ale za tych par rokov mu nieco narastlo a je to super.tak chlapi neblbnite a nie som ziadna hruza zaostala ked si to myslim ale mne sa to paci viac tak ale kazdy mame iny nazor.

gabca

ide o to ze ked niekoho lubis tak neriesis ci je chlpaty alebo eee....ale to niektory ludia jednoducho nikdy nepochopia

nemo

Pre NESTLE11.Ja si myslím,že nikto nemôže za to aký je,každý je iní...mna tvoj prispekov trochu zamrzel,pretože neviem čo by si robila,kebyže ty si na ich mieste..hm?CHLAPII co sme neake sracky?ne! chlapi s chlpatoe hrudou su MUZI s velkym M..xapes?