Predlzenie vlasou prosiiiim

Príspevok v téme: Predlzenie vlasou prosiiiim
mony

aHOJTE,potrebovala by som poradit ohladom predlzoovania vlasov,nemam iach ani huste ani riedke taka kurat,kolko pramenov by som potrebovala na predlzenie a kolko by ma to asi vyslo?a cim dlhsie tym ddrahsie?neviem velmi sa mi to paci..a pocula som ze to vydrzi 3mesiace,a potom zas zaplatim tu istu sumu ked chcem si ich o5 dat? prosim odpovedzte mi kt. ma s tym skusenost, a mozte pridat este nejake informacie,rada pokecam..vopred dakujem:)

loli

mony- ja mam predlžene vlasy a mam 100 pramenov a vyslo ma to necelých 12tisic. su kvalitne a niektore salony si pýtaju nehorazne ceny za predlžovanie a hlavne odrbavaju.
pozri si - predlžovanie vlasov keratinom, tak je o tompopisane dost. papa

mirka - ba

ahoj moni,, najkvalitnejsie a najdrahsie je predlzovanie keratinom, spoj nieje takmer vobec vidno a ani ho nepocitis napr po prejdeni rukou po vlasoch, na tejto webke najdes v sr salony ktore predlzuju vlasy: besttime.sk ak ti to spravia odbornici cena zavisi od pctu pramienkov napr 50 - 150 ks,, ceny sa pohybuju od 15 - 50 tis,, cize ked ti to spravi odbornik, vydrzi ti to dlhsie, vlasy sa presuvaju po odrasteny vlastnych a v zavistlosti od vypadanych pramienkov, pozor pramienky vypadavaju to je skutocnost (od odbornika menej :-), a je to tiez cena za to umele zveladovanie, ale popravde, stoji to za to..

tyrusqa

ano,cim dlhsie,tym drahsie.zavisi ci chces len zahustit,alebo mat dlhsie a zavisi o kolko dlhsie lebo cim dlhsie maju byt od tvojich vlasov tym viac pramenov potrebujes.mne predlzovala cca o 20cm a stalo ma to 11tis.77 pramenov..

myskau

ahoj.
Ja som mala rok predlzene vlasy..bola som s tym spokojna teraz som si dala kratku pouzu a o mesiac si to opat dam..
cena je rôzna..zalezi na aky salon natrafis..ja som z TN..na webe je toho vela...ak ti ide o kvalitu a dobru cenu kukni na beautyhair.sk ..je tam kontakt

bambulo7

no 25 000 za pol roka dlhych vlasov je myslim ze vela preco si radsej nenechas narast vlastne??? Iked to trva dost dlho ale myslim ze predlzovanie vlasov su len zbytocne vyhocene peniaze....

jaja

caves mony, ja som to pred 2 rokmi mala, vyzeralo to prirodzene, vydrzalo mi to pol roka. Ja som mala 70 pramenov dlzku 30 vyslo to 25000. Uz by som si to ale nedala, dost mi to pokazilo vlasy. Ale yzera to fakt super. To sa musis blizsie opytat v salone, v ktorom to robia, ked chces viac info, musia ta vidiet.