chlamýdíe

Príspevok v téme: chlamýdíe
pomoc chlamýdie

ahojte chcela by som sa spýtať či niekto máte skúsenosti s chlamýdiami. bola som u jedného lekára a ten mi povedal, že ich mám som z toho v šoku pretože si dávam veľkýn pozor na niečo takéto veď hygienu dodržiavam umývam sa každý deň 2x z čoho je možné aby som to mala ak som to nedostala od druhého človeka ako zistím či ja niesom ten zdroj??
a najhoršie asi je ako to mám povedať tomu s kým som mala styk a ako to on vysvetlí svojej priateľke.
pomôžte je to dosť trápna situácia

RNG

Timia, uvedene davky su maximalne, intenzivne, po case sa daju znizovat. Za ako dlho to vyhubis, to ti neviem povedat.Ale iste za skor, nez 2 mesiace. ASk chces vediet podrobnosti, napis mi svoju e-mail adresu, aby moja informacia nevyzerala ako reklama, hoci tie produkty mozes dostat nielen v mojich obchodoch.

timia

A este jedna najdolezitejsia vec,ako dlho to mam vsetko uzivat,aby som vedela kolko toho nakupit.Pri tych davkach o olivovom liste co si napisal,tak mi to vydrzi na 10dni,staci to ci treba brat dlhsie.A hlavne ako dlho brat ostatne veci ako Samento a u toho mi napis aj davkovanie aj dlzku liecby,ajGSE,graviola,Nac,beta glukany.

RNG

Na to co je v predajni sa musis spytat predavaciek alebo konatelky. Povodne som tam posla hromady veci, co este nie su v ponukovom katalogu, ale v obchodoch alebo na sklade su.

RNG

timia, chlamidie sa vedia v tele maskovat latkami podobnymi hlenom, cez ktore nasa obrana nevidi.Dokonca ich to chrani proti vodorozpustnym atb. Samento ich ale odhali.
Ja som pouzival NAC len na hrube odhlienenie pluc a pri chorobach na odmorenie tela, ale ako vidim Vanderbilt/Wheldon protokol obsahuje aj NAC, takze preco nie ho pouzit. Nakoniec je to len aminokyselina, potrebna pre telo aj tak a neda sa predavkovat

timia

Mas tu Graviolu v tvojej predajni?A este sa chcem spytat aky je rozdiel medzi Samentom a NAC,obydva su odhlienovace?Ked radis brat oba,to znamena ze pracuju rozdielne? A treba odhlienovat aj chlam.trachomatis?

RNG

Kedze vyrobca citricidalu uvadza zivotu nebezpecnu davku az 20 000 kvapiek, pre zvysenu ucinnost sa da zvysit davka a miesto 30 kvapiek do pol litra vody dat 60 kvapiek do litra a vypit pocas dna.
Graviola je jeden z tromfov v z prirody,doslova zazrak z And, nielenze je silne protirakovinna, ale aj silne antimikrobialna, vcitane bakterii, virusov, plesni , mykoplaziem dokonca parazitov aj viacbunkovych.
Su to listy tropickeho ovocneho stromu produkujuceho ovocie zname ako Guanaba alebo Soursop.

timia

A RNG ako dlho by som mala uzivat tieto vsetky veci co si napisal?To GSE mozem brat aj 60 kvapiek?lebo vacsinou uvadzas 30 kvapiek. A Graviola ako pomaha na chlamydie?