bradavica na tvar i ???help

Príspevok v téme: bradavica na tvar i ???help
help454

moze byt bradavica aj na tvari ? lebo mne sa niečo divne objavilo na nve.je to telovej farby..neboli to.ale ked si t ostlacim.velmi tak mi stade ide taka priesvitna vodicka.ale ja neviem čo to je..či je to naozja bradavica..ked si pozera mtie rady.tak neviem či by som si cibulu v octe dala na spodnu cast nosa..na noc..neviem neviem..ale zase nechcem ist zbytocne ku koznj..zase tam caka.a a všetko okolo toho.poradte.dakujem

natali1985

A leserom neostavaju jazvy?Ja mam dve male bradavice na tvary a chcela by som si ich dat odstranit...iba ze plasticky chyrurg si pyta vela:((

lencok1

nieeeeeeeeee dusik, toto mas ovela lepsie tym laserom...po dusiku sa ti spravi chrasticka a nikdy nevies ci nemoze ostat jazvicka...dnes su uz omhoho modernejsie sposoby! no mna ten laser vysiel na 500, a bolo to podla toho kolko mas zasahov, kedze ty iba jeden myslim ze to bude stat 100 korun...??? no presne ti povedat neveim...po tom laseri sa ti urobi iba taka mala modrinka, ktora zmizne...temto laser priamo posobi na cievku ktora vyzivuje bradavicku...a pri dusiku nemusi byt vobec znicena, to by si musela mozno abslovovat viac krat a mat mozno jazvicku...to nikdy nevies...kdezto pri tomto to nehrozi a je tam 97% uspesnost

help454

a aj ty si to mala na tvari ? nezostali ti potom jazvy ? po otm dusiku ? a vieš to charakterizovat ? bozeja sa boim.aka pliagaaa...odpis ahojkiyy

ahojky

lekar ti to odstrani dusikom, mne to pomohlo a duofilm neviem, pouziva sa na tvrde bradavice vzcsinou na nohach, dostat ho aj bez predpisu

help454

ahoj ahojky..a ako mi to odstrani kozny lekar ? a moja mam hovori ze fantazirujem , že to nie su ziadnebradavice.

ahojky

je to plocha bradavicka, odstrani ti to len kozny lekar, a bacha, strasne lahko sa prenasaju, rozsiruju sa rychlo, ja som mala z jednej behom 6 mesiacov 9 bradaviciek, takze neskrab a nestlacaj

help454

boze to fakt ?ja neviem.mama hovorize to nic nemam.ale ona sa v tom tak vyzna.do kelu..fakt by som asi mala ist k tej koznej..bohviečo to mam..aach boze.