Tŕpnutie rúk a prstov!

Sisa 87

Tak vam dam radu!fyzioterapie alebo chyropraktik!na vine je chrbtica a krize!sama som tym presla..trpli mi ruky aj nohy,neznesitelne!a vsetko to preslo po par fizio

Iveccc

Ahojte,prosim o radu. Uz dlhsie ma trapi bolest a slabost v pravej ruke. Dostala som sa k neurologivi s domienkoy,ze je to z krcnej. Po rng krcnej mi povedal,ze tam niesu ziadne zmeny. V ruke citim stale akusi slabost,od ramena az po konceky prstov. Resp az od lopatky. Ruku mavvam aj casto studenu a sem tam scervenie ako ked omrzne jemne. A navyse sa pridala aj bolest nohy,taka skor tahava bolest cez lytko,stehno a miestami az o bedroveho klbu,dalej take akoby jemne trpnutie slapy a mam pocit akoby som ju mala citlivejsiu na chlad. Skor citim tu pravu nohu studenu ako lavu. HA neuzivam,fajcim,pijem kavu. Mam 28 rokov... neviem ci si uz sama cosi nahovaram alebo co to je.. poradi niekto?

ANGEL-DEMON

mne trpol malicek, prsteník a pol dlane... mam guyonov syndrom..
doktorka sa sekla a dala mi spraviť EMG na druhej ruke... tak sa ukazalo ze to mam na oboch, no na ľavej najhoršie pritom som praváčka... dnes to už mam take ze mi trpnu cele ruky, + fyzicky narocna práca, no nejako to neriešim.. len ten cit- jemna motorika je o ničom... beriem len magne B6...inak nič...

Zulinka

Zdravím. Potrebujem radu. Asi pol roka mi trpnu ruky od zapestia k prstom. Vraza mi to hlavne do malicka a prstennika. Vnoci sa na to stale budim. Zistili mi nedavno dnu a hypermobilitu klbov. Moze to mat nejaký súvis? Je na to nejaká liečba? Vopred ďakujem za radu.

Jaro56

Kazdy kto sa chce vyhnut problemom s trpnutim ruk a prstov a predist karpalnemu tunelu, moze si pomoct s magnetoterapiou, ktoru moze mat i doma. Mame skusenosti, kedy pacient mal uz dohodnuty termin operacie, ale nemusel ju absolvovat, vdaka magnetoterapii. Ozvite sa,ak chcete konkretne poradit.

iva67

Ahojte,aj ja mam trpnutie prstov na rukach a to hlavne na pravej a najviac v noci. Uz na bolia az klbiky na prstoch . Mne pomaha ked si v noci dam ruku z postele dolu ..ale iba na chvilku . Cele noci nespim . Bojim sa ist k lekarovi ze mi budu chciet operovat ruku .