vyrážka tam dole

Príspevok v téme: vyrážka tam dole
jojo071085

ahojte. mne sa asi pred týzdnom urobila hrcka na vnutornej strane maleho pysku. vyzeralo to presne ako vyzraka na tvari. hrozne sa bojim co to je. sice som volala svojej doktorke a ta mi povedala ze je to mozne ze sa tam urobi vyražka a ze si mam na to davat framykoin. dnes je od toho asi týzden uz to tam v podstate neni ale este tam zostal taky mali cerveny fliacik v podstate neviditelny a este taka mala ako keby gulicka. ma stym niekto skusenost ako dlho by sa to malo liecit. dakujem

anya

jejda ked ja uz neviem co si pocat, mam tam strasne svrbenie uz vyse destaa rokov kazdy den, hrozne ot leze na mozog a chodi k doktorke a ta ma uplne ignoruje a hygienu dodrziavam a staram sa o seba a neviem sa toho zbavit ,viem ze to moze byt z prehnanej hygieny, ale toto nebude moj pripad, no a teraz sa bojim lebo tam mam taku vyrazku, ale ved som to ani nemala kde chytit, teda pokial sa to prenasa ta ako si myslim .

maja28

ja mám tiež tam dole nie pupáčik ale taký výrastok, ktorý som si teraz zarezala žiletkou keď som sa holila. Natrela som ho tee tree olejčekom a bojím sa dúfam, že sa mi nič nestane.Poraďte čo mám ďalej robiť!

RNG

Genitalny herpes ako aj ine herpesy sa daju len potlacit , nie vyliecit.
Tema uz bezala, zvysovanie imunity je jedine riesenie(selen, zinok,kokosovy olej, L-lysin, aloe vera, L.Bulgaricus v probiotikach, GSE, extrakt z olivovych listov
a extra silne ako
Betulin,
Befungin a
Chaparal(larrea tridentata)

aloe

Príčinu to môže mať rôznu.Ja by som Vám poradila prírodné produkty.Je to zdľhavejšie, ale prirodzené, neoslabí to imunitu,naopak a nemá nežiadúce účinky ako lieky.Je nato aj mastička,ale je dôležité posilniť imunitu,a to najlepšie s Aloe Berry nectarom/piť denne/,prípadne probiotiká.Info aj :duratnakatka@zoznam.sk

hedgehog

@zabicka kvak:
a samozrejme ziaden pohlavny styk pocas liecby, absolutna hygiena, denne ciste pradlo, extra uterak na "tam dolu" a pradlo aj uteraky vyvarat.