vyrážka tam dole

Príspevok v téme: vyrážka tam dole
jojo071085

ahojte. mne sa asi pred týzdnom urobila hrcka na vnutornej strane maleho pysku. vyzeralo to presne ako vyzraka na tvari. hrozne sa bojim co to je. sice som volala svojej doktorke a ta mi povedala ze je to mozne ze sa tam urobi vyražka a ze si mam na to davat framykoin. dnes je od toho asi týzden uz to tam v podstate neni ale este tam zostal taky mali cerveny fliacik v podstate neviditelny a este taka mala ako keby gulicka. ma stym niekto skusenost ako dlho by sa to malo liecit. dakujem

hedgehog

ahoj jojo, nechcem ta strasit, ale zase az tak na lahku vahu by som to nebrala. aj ja som mala pred casom "tam dolu" len jednu malu vyrazku co vyzerala a citila sa uplne ako "pupacik" na tvari. nemyslela som si nic zleho, obcas ju potrela cajovnikom alebo nejakou hojivou mastickou, po case sa vyrazka zmensila le nikdy uplne nezmizla. tak ako u teba, zostala len mala hmatatelna gulicka. takmer by som na nu zabudla keby... uz par mesiacov mam dost velky pracovny stres, odraza sa to uz aj na mojom imunitnom systeme, celu vecnost sa neviem vylizat z prechladnutia a roznych inych priznakov zimneho obdobia... minuly tyzden som pocitila okolo ritneho otvoru zvlastne svrbenie (podotykam ze moj partner je uplne zdravy, co potvrdilo aj lekarske vysetrenie), ktore sa za par dni rozsirilo na pysky ohambia, vytvorili sa pupaciky (presne kopie toho jednoho jedineho)... z nich narastli pupaky a dnes mi moj gynekolog oznamli ze nasledkom oslabenej imunity a stresu u mna prepukol herpes genitalis! to je radost, co? netvrdim ze aj ty to musis mat, alebo dostat, ani nemam v umysle ta blaznit, ale neber pupaciky "tam dolu" na lahku vahu, radsej sa daj riadne vysetrit. drzim palce. papaa

vvvv

nestresuj. mne sa tam dole robia vyrazky pravidelne. bud je to okolo obdobia menstruacie, od vlozky, od spodneho pradla..co ja viem od coho. proste nasmastis a hotovo alebo zvyknut zahnisat ako na tvary. odstranis a fungujes. neumiera sa na to nestresuj len to obcas boli