co kupit pre frajera....

efese

heeeej jovanka...aj cem ten listik mrknut :-)) ked budes suhlasit..napis...cmuky.... drzte sa baby..akurat pojdem kupit tu knihu :-Dxi

jovana

hahaaa... janussska my mame uplne rovnake zmyslanie :D presne to iste s tymi obhoratymi okrajmi som skusala aj ja.. ale ehm :D nejak mi to nevyslo a pekne cely papier zhorel v umyvadle :P
cize to som vzdala.. noo.. ja som to na uplne cisty A4 papier napisala.. najprv som si ceruzkou urobila riadky tak jemno .. potom som to napisala a nakoniec tie ciary vygumovala.. vyzera to pekne.. :) a este uvazujem nad tym ze namiesto obhoratych okrajov dam.. vypusinkovane :D:D.. normalka.. naruzujem sa a vsade bude mat odtlacky mojich pier :P.. alebo mozno streknut na ten list vasu vonavku baby :) aby vas citil uplne vsade :P
a inak janussska.. ak chces ten dopis.. skus sa mi ozvat na romana95@azet.sk a poslem ti to :)

janussska

efese :D treba sa v tom pohrabat..lebo po ruke su knihy,ktore su najdrahsie a stoja za nic,len preto,lebo su hore :) a urcite najdes nieco zaujimave..ja som sa hrabala 30 minut :) potom napis co si nasla oki?? hihi a chcem mu dat ten list tam ked to otvori doma aby bol prekvapeny:D tesim sa ako mala

janussska

efese : normalne v kazdom knihkupectve..v pante rhei napriklad..za tristo korun mas super knihu :)a co do toho dopisu?sak chalasi pomozte :)

lolita22

ja uz som kupila srdieckovu fidorku(asi klišé) ale co uz a taký list valentínsky do neho nieco napisem, ste ma inspirovali, very thx - a natrafila som na jednu super kocku kamasutry, dufam ze sa na tom pobavi:D :)

efese

jamussska..--asi mas pravdu..skusim tu knizku.. :-)) mozme ju potom pozerat spolu :-D hehe.... pocuvajte a to s tym dopisom...co mu idete napisat,??, neco poradte..take original :-)))) a tu knizku..normalne niekde v knihkupectve sa da kupit,? abooo to skor v nejakych tych vybranejsich shopoch????:)) zajtra by som ju sla aj kupit