Po svadbe sa prestal so mnou bozkavat

Príspevok v téme: Po svadbe sa prestal so mnou bozkavat
biba

Neviem co mam robit. Moj priatel, s ktorym sme chodili 7 rokov ma po svadbe, z nicoho nic, prestal bozkavat. Dovtedy sme sa vasnivo bozkavali kedykolvek a kdekolvek. Sexualny zivot nam funguje perfektne, az na to, ze ma uz nebozkava. Neviem cim to je... A ako kazda zena, aj ja tuzim aby ma muz, okrem toho ze ma pomiluje,aj vasnivo bozkaval. Dost ma to trapi.Poradte mi.

wiwi

Bojite sa hluposti. Neviem, kolko mate rokov, ale ja som s manzelom zacala zit ako 21 rocna, teraz mam tych 26 a nezmenilo sa uplne nic- teda ano, k lepsiemu, sme si blizsi, je to ooovela krajsie.

janka000

kitta-tento rok si planujeme kupit byt no,v lete...a svadbu pravdupovediac este nechcem...co ja viem,ked ma poziada mozno zmenim nazor..ale vie,ze este velmi nechcem..este take 2 roky chcem ostat bez zavazkov..

kitta

janka000...kratší ako tvoj....sme spolu s priateľom 2 roky,pre niekoho málo, pre niekoho zase veľa :-)....za 6 rokov ešte neplánujete svadbu?

janka000

kitta-ahoj..ci to trapi aj muzov?neviem..ale podla mna nie..my zeny si vela vela veci berieme az k prilis k srdcu..oni to tak az neprezivaju ako my..kitta a ty mas aky dlhy vztah?

kitta

janka...prečítala som si tvoju radu bibe a poviem ti, aj ja sa bojím,že to v manželstve už nebude také ako pred tým...myslíš,že to trápi aj chlapov?

janka000

biba..co sa tyka tych bozkov tak to fakt neviem..ale ked mate casto sex tak potom by nemal byt problem ten,zeby nechcel..skus ty s tym zacat..necakane sa nanho vrhni ,vasnivo ho bozkavaj,bud pomalicky alebo divoko s neho strhni oblecenie..a pritom ho stale vasnivo bozkavaj..taky cas sa tomu isto nevyhne..ja mam 6rocny vztah s priatelom ale zatial mi bozky stale opetuje..aj ja to inac vyzadujem lebo take vasnive bozkavanie je nieco neopisatelne a ked sa dvaja lubia..je to proste lepsie ako sex..neviem ci som ti pomohla ale skus..inac,pravdupovediac s jednej strany aj ja bz som sa uz chcela vydat..ale presne tych pomanzelskych zmien sa bojim..ze to uz nebude take ako pred svadbou...ze ta tuzba opadne atd..co ja viem..biba kolko ste manzelia..

biba

Z ust mi nepachne, ja sa bez zuvacky nepohnem ani na krok. Zujem skoro stale, zo zvyku. Ani nefajcim, nejem cibuľu... Takze v tom to nie je. Mozno mas pravdu a obmedzim sex... ale to bude aj pre mna velmi tazke.

emilka

Potrebuje. S manzelom zijem 5 rokov, z toho 3 mesiace sme manzelia. Bozkavame a mazname sa velmi casto. Nepachne ti z ust?
Na tvojom mieste by som to netlacila, nechaj to zatial tak, nic sa ho uz nepytaj, ale OMEDZ sex.