Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Busenie srdca

Príspevok v téme: Busenie srdca
biba

V poslednom case (tak 3 mesiace) sa mi stava pri hocijakej cinnosti, ze mi zacne busit srdce, zacnem rychlo dychat a citim, akoby som nemala dostatok vzduchu v plucach. Musim si sadnut, lebo inak by som asi odpadla. Je to velmi neprijemne a neviem si s tym poradit. Mate s tym skusenosti? Co mam robit? Minule sa mi to stalo v praci a vyplasila som kolegu...

RNG

Ja radsej osobne pouzivam Stress-B zmes, netreba ju pouzivat casto, ale ked som pretazeny, zrejme potrebujem v tom case poriadnu davku, a nie len B-6 ale aj ostatnych B-ciek, a Stress-B ma aj 1/2 gramu vitaminu C a ine potrebne pridavky.

[zruseny12]

Mne sa to tiez stava,ale asi tazko to bude panicka porucha,ked ja sa aj zohnem a pri obuvani,sa mi zacne zle dychat...ako keby som si na nieco tlacila...alebo ked viac robim tak tiez...citala som,ze to tiez vela pricin moze byt preco sa cloveku zle dycha.Mne ked sa to stane,tak zacnem zhlboka dychat a sadnem si aby som bola v klude...ja mam aj esov.skoliozu,aj Tetaniu z nedost.vapnika...tak ja viem aspon trochu preco sa mi to deje.A mala som zisteno aj to,ze som v miernom stresse.Prajem Ti krasny den.

RNG

Panicka porucha prinasa zo sebou hyperventilacnu tetaniu...
Kontrola mysle(yoga, thai chi)pomahaju, tak ako aj napr vitaminy B a mineraly .

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.