KEDY JE TEN SPRAVNY CAS NA BABATKO??

majka987321

kedy je spravny cas? dobra otazka....zvacsa sa zvykne vraviet, ze...ked budeme zabezpeceni... ale to nebudeme nikdy uplne a ak raz hej, tak uz bude na dieta enskoro... najlepsie je dieta v tych 20 -22, co je vsak v dnesnej dobe pre mnohycgh nepredstavitelne... mam kamaratku, ktora takto vysku s babinom robila a zvladla ju v pohode...ked si partneri rozumeju, tak sa da zvladnut vsetko...a poznam babu, co dieta chcela az ked: bude dobra praca, novy dom, auto..atd...teraz am 30 rokov, vsetko co chcela,ale dieta uz mat nemoze...
ja planujem prve dieta hned ako dorobim bakalara (ale ak sa podari skor,tak bude skor,bars aj teraz :) ), ved potom tie dva rocky uz dajako aj s babinom zvladneme :)manzel uz budem mat vtedy po vyske,takze to bude v pohode dufam :)

kitti

Teraz som mala 30. Rodit som nechcela-nevedela skorsie,lebo nebolo pre koho. Mala som partnerov,ale som necitila,ze by som im chcela porodit babetko. Teraz (pred troma rokmi)som nasla toho praveho-aspon dufam-a citim,ze chcem aby on bol otcom mojho babetka. Spoluzitie je super vecicka,ale ked sa uz planuje babo,tak je najvyšší cas na manzelstvo.
Porodit dieta je velka zodpovednost,preto kym obidvaja partneri necitia,ze su na babo pripraveni,tak by mali cakat

izabelka222

no elaja moj nenosi mesacne pol miliona sorry moj nosi len 380 tisic tak si lepsia ale ze by som ty hovorila o ludoch ze su cigosi zato ze su zo slovenska no ja som na to hrda tiez som teraz v zahranici a rada sa vraciam na slovensko je to asi vec nazoru ani tu sa nekradne kde som ja zijem v prijemnom prostredi nemusim pracovat nemam deti lebo som este dost mlada a uzivam si zivota ale ze by som tak nadava la na slovac co ja viem ja mam rada slovensko horsie je to s niektorymi ludmi aleco uz tak to je je to fakt ze ludia ktory nemaju mesacne prijem do domu ako mas ty alebo ja tak maju ine problemi predstavy ale zato to nemusis nikomu vyhadzovat na oci mozno su aj stastnejsi ako si ty

izabelka 222

elaja len ma zaujima ze preco ked ti vadi cigansko-slovensko mas stale kontakt s ciganmi slovakmi lol zaujimave ale asi mravy typu ciganov ta nepresli chvalenkarstvo, a podobne veci typicke slovakom hm aj ked si daleko ciganskost nezapres co sa da robit kto sa raz na cigansku narodil ma to v sebe :)))))))))))) pekny den

hahaha

NA tom cigansku smradlavom si sa narodila, takze z toho vyplyva ze si ciganka smradlava (neurazam tu romsku mensinu, ja nie som rasista). Ale tak na tvojom mieste by som davala pozor na to co pises.

elaja

mimi.a vratit na Slovac sa nechystam, zo srdca si zelam, aby tam spadla poriadne velka bomba, na to Cigansko smradlave. Samozrejme, ked nasi uz budu tu:) Zobudit sa nemusim, ja sa mam super:) Moj zivotny uspech je, ze mam dve vysoke skoly za sebou (na najlepsia skola v 50tich statoch a stavim sa, ze aj v Europke:). Zalezi, co je podla teba dobre platena praca. Segra je top odbornik v Blave a ma 80 000 mesacne, ty mas kolko? To povazujem za dobre platenu robotku na Slovaci. Mreze nemame, naopak, mame obrovske okna na dome, v nasej stvrti sa nekradne, je to strazene. Hovori ti nieco Beverly Hills? Kompletnu adresu zo mna ale nedostanes:))Ked nie, vygoogluj si.

mimi.a

elaja.. dievca, nepoznam tusim nikoho tak zleho ako si ty. Nikdy v zivote ti nezelam, aby sa k tebe spraval niekto tak ako sa ty chovas k inym. Co si v zivote dokazala? Ulovit si muza, ktory ti nosi domov peniaze? To je Tvoj zivotny uspech? Trosku malo, nemyslis? Ja mam zdrave dieta, dobreho muza, pekny dom, auto, dobre platenu pracu.. a rozhodne si o sebe nemyslim, ze som nejaka chudera. Ze zijes v uplne inom svete?? A mate na oknach aj mreze a lieky Vam nosi statny osetrovatel, ze? Zobud sa moja.. Nikde na svete nelietaju pecene holuby do ust.. ani 6000km od Slovenska. Kde to vlastne zijes? No.. dufam, ze dost daleko a rozhodne sa neplanujes vratit domov... Boze... dufam, ze si sa hned citila lepsie po tom, co si napisala.. inak niesi stastna? Lebo stastni ludia nepotrebuju ublizovat inym. No.. skoda riadkov na takeho cloveka ako si ty.