KEDY JE TEN SPRAVNY CAS NA BABATKO??

hahaha

Nie nenadavala som na vsetkych v globali. Key si si prcitala vsetky moje prispevky, tak by si pochopila. No nic sa nedeje, len trochu sa krot s tou prchkostou, lebo raz s ati to nemusi vyplatit. Som rada, ze sme sa pochopili.:-)

zigi

Hahaha ... lebo na zaciatku som si myslela ze tu nadavas v globali na vsetkych, nevedela som o co ide, tak sorry. To bola len reakcia na 18:13

hahaha

len tak nechapem, preco si vyletela na mna, ked ja tu suhlasim s babami mamickami, takze ja "nakopnut" nepotrebujem. A vugarna byt nemusis, da sa vsetko aj slusne povedat.

zigi

Predtym som tu pisala pod menom selena, len som si pomylila nick. Mas pravdu, obcas som vulgarna, no niekedy nie je iny sposob ako cloveka "nakopnut".

jeeejda

ZIGI ak máš nejaký rozumný príspevok tak ho daj,lebo si sa nevyjadrila a evidentne sa nudíš tak sa chytáš na témy kt.ta ani nezaujímajú.takéto provokatívne typy nemusím.ja držim palčeky všetkým zvačšujúcejším sa bruškám od 20do40r ked sa nato cítite žienky:))))

hahaha

Tak nechapem preco si na mna zautocila, kedze som pisala nieco babam tym, ktore tu urazaju slusne matky, takze neviem o co ti islo. A ja som ti do ust nic nevlozila ja som SA SPYTALA a to je velni velky rozdiel. A ak si na brehu normalnych mam a nie vugarnych zien, co len provokuju, tak nechapem, preco si na mna zautocila.

zigi

hahaha ja som za deti, tak mi nevkladaj do ust veci ktore o mne ani netusis. Nevies na ktorom som brehu, len tipujes ako sa ti to hodi.

hahaha

zigi, radsej si necham odstranit usmev z tvare chirurgicky, ako byt hlupa a zatrpknuta, tak ako si ty. Zavidis? Nemozes mat sama deti,a lebo o co ti ide? Neviem an co sa ludia tvojho typu pripajaju do debaty, ked neprinesu nijaky prinos,ale len strpcuju zivot ludom. Velka zena, ked je ti kazdy anonymne. Keby ta vsetci videli, tak by si takto nevyskakovala. Asi tolko.

[zruseny17]

ja som mala babatko ako 23 rocna,a podla mna to bol primerany vek,chcela by som aj druhe,ale zial zo zdravotnych dovodov nemozem:-(((
a zivot ako druh - druzka si nedokazem predstavit,pre mna je svadba dost dolezita vec:-)