KEDY JE TEN SPRAVNY CAS NA BABATKO??

bebeooo

sanlui, ja ti len drzim palce, nech ti to klape aj nadalej. Jasne, ze ste stastni, ked ste spolu len par mesiacov, az budete 10 rokov, potom sa ozvi:) No a ja ako zena by som extra stastna nebola, keby si ma maznel vzal az potom, co by dieta malo rok...Mozes byt rada, ze nakoniec nemas nemanzelske dieta:)

sanlui

BARANI TVRDOHLAVÝ.manžel ma 2heho a ja 13teho.teraz sa tešíme na dovolenky a budovanie mojej kariery,nemám pocit že som niečo prepásla alebo o niečo prišla.sme mladá moderná rodinka.dietatko nam nebolo nikdy bremenom,nevieme si predstavit čo by sme robili keby sme ho nemali.teraz je trend dieta po tridsiatke..aj moja gyn ostala šokovaná ked som jej celá štastná oznámila výsledok testu,že taká mladá(25r) aj kamarátky zalamovali ruky že pre Boha..a vidím to všade kde prídeme do spoločnosti,stále tie otázky a pohlady typu-to dieta je skutočneeee vaše???????my s manželom sme však velmi velmi hrdý.

sedmikraska

sanlui, krasne, vela stastia prajem, sa velmi tesim na to, ked aj my budeme mat deticky.
btw: v aprili ste oslavovali narodky spolu s manzelom? Ste teda obaja barani?

sanlui

my sme boli s mojim priatelom velmi štastný,cítila som že je to niečo výnimočné,proste úžas,vyhovovali sme si na sto percent.boli sme spolu 10mesiacov z toho sme žili v jednej domácnosti 4mesiace ked som zatúžila po bábatku.o 3týzd.na to som otehotnela-radost nad radost.v decembri sa nam narodil synček, v apríli som oslavovala 26-te narodky,priatel 32.zariadili sme si super bývaníčko.bábatko sme si s priatelom užívali a vo všetkom delili.v dec ked mal malinký 1ročik sme sa zasobášili,takže manželmi sme 4tý mesiac a je to super.nič nebanujem,sme mladý krásny a malinký je náš poklad.

angeles

moj nazor na tuto temu:
momentalne chodim na VS babätko by som chcela mat tak 25, 26 rokov pokial to teda pojde, snad áno.teraz sa chranime ako mozeme... mám teraz priatela ktorý mi vyhovuje a chcela by som s nim byt ASI stále aj ked ludia robia casto chyby, my dvaja sa tolerujeme a sme spolu uz dlhsiu dobu...urcite by som chcela aby otec mojich deti bol moj manzel...su to sidce len sny momentalne ale ja sa budem snazit aby bol moj zivot taky ako chcem ...
viem ze sa stane nejednemu paru ze skoro cakaju bábo ale je to blbé, mám 2 fakt dobre kamaratky co majú 20 a majú babätká a verte mi ziadna vyhra to pre ne nie je...

mojnazor

catherin, neupisal sa krvou, ale prezili sme spolu toho dost...Nemyslim si, ze sa da urcit "ten spravny vek", kedy ma zena mat deti. Ked nema ani frajera, nieto este manzela a ma 25 rokov, ma sa ist dat odstrelit alebo ist na umele oplodnenie, len aby mala deti? Deti su dalsou etapou vo vztahu. Ja nechcem nic urychlit, teraz mame take pekne obdobie, deti pridu, neviem este kedy, ale hovorime o nich, aj ked tuzbu este nemame:)Napokon, ludia uz ziju dlhsie ako do 40tky:)

mojnazor

catherin, neupisal sa krvou, ale prezili sme spolu toho dost...Nemyslim si, ze sa da urcit "ten spravny vek", kedy ma zena mat deti. Ked nema ani frajera, nieto este manzela a ma 25 rokov, ma sa ist dat odstrelit alebo ist na umele oplodnenie, len aby mala deti? Deti su dalsou etapou vo vztahu. Ja nechcem nic urychlit, teraz mame take pekne obdobie, deti pridu, neviem este kedy, ale hovorime o nich, aj ked tuzbu este nemame:)Napokon, ludia uz ziju dlhsie ako do 40tky:)

mojnazor

catherin, neupisal sa krvou, ale prezili sme spolu toho dost...Nemyslim si, ze sa da urcit "ten spravny vek", kedy ma zena mat deti. Ked nema ani frajera, nieto este manzela a ma 25 rokov, ma sa ist dat odstrelit alebo ist na umele oplodnenie, len aby mala deti? Deti su dalsou etapou vo vztahu. Ja nechcem nic urychlit, teraz mame take pekne obdobie, deti pridu, neviem este kedy, ale hovorime o nich, aj ked tuzbu este nemame:)Napokon, ludia uz ziju dlhsie ako do 40tky:)