Prsia extra+linia

VimaxPillsSK

Doporučujem Vimax Pills s novým zložením na zvýšenie chuti na sex a na zväčšenie penisu pri zlepšení erekcie
Produkt je overený a predajca poskytuje
záruku vrátenia peňazí až na 2 mesiace
www.vimaxpills.sk

strangeemily

monalisa

prepac ale neverim tomu:)asi aj preto ze som tiez podlahla a brala som dve znacky...verim uz len plastike:)....ale drzim palce daj vediet ci to zabralo:)

romi

ahojte baby...ja beriem 2 mesiace a prsia mi uplne krasne spevnali a zvacsili sa o cislo..som rada..najprv som brala prsia extra ,ale po tych ma bolela hlava,ale prisa extra +linie je fajn...;)

tuticek01

ahojte vsetci aj ja som sa rozhodla,ze vyskusam Prsia extra+linia,tak som zvedava,ako to dopadne.Raz som brala tablety Decolen,ale po mesiaci som to vzdala,ale chcem to vyskusat znova,kedze Erika Judíniova vravela,ze ked si myslela,ze to nema uz sancu tak jej zacali zaberat,takze 4 mesiace nejak vydrzim a aj tie peniaze pustim noooo,snad sa mi zvacsia hehe aspon o cislo.Majte saaaaaaaaaa, a potom napisem ,ake to ma ucinky

zsani

Milé baby! Ja by som len Vám toľko chcela povedať, že od prírody mám žiaľ veľké poprsie, číslo 5. Mám vysokú postavu, aj keď mi to podľa iných pristane. Ale čo by som dala za malé prsia, nakoľko mám veľké bolesti chbtice a ramien od váhy pŕs. Každá baba, keby mala možnosť vyskúšať aspoň na jeden mesiac mať veľké prsia, tak by ste znova túžili mať pekné malé poprsie. Len toľko. A mimochodom, ani veľké prsia nedajú žene vysoké sebavedomie. Pá....

vikusa

monalisa daj prosim vediet, ci sa udiala nejaka zmena. Tiez by som chcela vyskusat nejake tieto tablety,i ked...no ...neviem...dik a drzim palce

mirkaaa

no nieje to az tak vela penazi tak jeden den v praci haahhahha, ale nie tak nech zaberu a ak nie tak ich prestan brat aspon pecen oddychne haha