Milovať dvoch mužov...

Príspevok v téme: Milovať dvoch mužov...
wia

Ahojte, chcem sa s vami podeliť o svoju skúsenosť aktuálnu. Mám partnera, s ktorým som tri roky, z toho dva spolu bývame, teraz sme si kúpili nový spoločný byt. Vieme, že chceme spolu žiť a že to je vážny vzťah. Chcem sa brať a mať dieťa, mám ho hrozne rada, rozumieme si, pomáhame si atď. Lenže... pred dvoma týždňami sme sa proste dajako pohádali a ja som s plačom volala nášmu spoločnému kamarátovi, že aby ma odviezol domov. Odviezol a hodinu v aute počúval moje náreky a držal ma za ruku. Druhý deň sme sa bozkávali. A tretí zas. Odvtedy v tom lietame. On má tiež vzťah, ale nie je v ňom šťastný. Ja mám ale celkom jasno v tom, že chcem žiť s tým mojim pôvodným partnerom a viem, že ktokoľvek by chcel s ním bojovať, tak prehrá. Viem, s kým chcem žiť a prečo. Lenže od toho druhého neviem odísť. Je to aj chemická príťažlivosť, ale je to aj iné. Počúva ma, hodiny sa rozprávame, teším sa strašne z toho vzťahu, hrozne veľa mi dáva. Takže som úúúplne zmagorená a už neviem. Snažím sa od neho odísť a ukončiť to, už 4 dni sa snažíme tváriť rozumne, on mi nechce kaziť vzťah, takže už okolo seba len tak chodíme a voláme si a trápime sa. No proste hroznééééé. Môžte mi niekto povedať, či ste to zažili a ako to dopadlo? Ako sa to dá vyriešiť? Ten druhý je náš spoločný kamarát, takže úplne sa s ním prestať vídať jednoducho nejde. Len prosím žiadne rady tohto typu. Ďakujem za vaše skúsenosti

domcek852

ano sasanka chlapi isto taku temu nemaju :).. ja zase namam vycitky ked idem s niekym von sak zena by mohla mat aj kamaratov lenze co povie okolie ? ze sme k.. to je hrozne ked ma baba frajera uz len aby s nim vsade chodila a s nikym sa nebavila ..keby sm boal s byvalym tak isto nesedim doma on by ma tahal hore dole az by som mala nervy na to ale s mojim sucastnym to tak nieje momentalne pracuje doma (prerabaju nieco ) a aj ked nepracuje najradsej chodi vonku len vecer.posediet s dokonalymi kamaratmi..ale zase pocuvat reci kamaratov mojho byvaleho tiez nieje ono :D

domcek852

ani ja si neviem predstavit dat sa opat do kopy s mojim byvalim proste to by neslo.. ale neviem si predstavit byt aj bez neho ..uplne vymazat z mojho zivota.. ja uz nevladzem nevediet co chcem:( mam 20r a uz riesim take problemy :( ach ..

sasanka985

lady,
Uplne ta chapem. Ja mavam taktiez vycitky ked sa bavim z inymi chlapmi a pritom o nic neide. Mavam vycitky dokonca aj ked sa idem len tak bez mojho zabavit. On to urcite nemava, nema s tym problem ist niekam. Mozno to prejde, no mna to nepreslo. Proste sme uz take :)

domcek852

presne tak aj moj terajsi je uzasny fakt nosi mi vzdy kvety je pozorny proste waw.. ale chyba mi moj byvaly prave pretu bezstarostnost uzivanie si zibvota trosku vystrajat..ale zase aj to by ti slo na nervy ver mi ja ked som bola s mojim byvalim vycitala som mu prave to a teraz mi tochyba ked to nemam :( a sasanka no chlapi su hrozni bud otravuju privelmi alebo maju kamosov a svoje zaluby .. :(

lady123

sasanka, to je mi jasne, ze stereotyp pride, ale ja som uplne spokojna s terajsim priatelom a viem, ze toho druheho by som na vztah nechcela, ale je tam to ALE. Budem musiet asi len cakat kym ma to prejde. Ale uz zacinam mat vycitky, ze myslim na niekoho, koho by som vlastne ani nechcela. Ja uz sa sama v sebe nevyznam.

sasanka985

lady123

Lebo on je nieco ine ako ten tvoj. Clovek vyhladava to co nema. Nemoze zit vo vecnej monotonnosti, niekedy aj dokonaly vztah zacina vadit.

lady123

zdravim vsetkych. Som rada ze som narazila na tuto diskusiu, pretoze momentalne tiez riesim nieco velmi podobne. S mojim priatelom chodime spolu viac ako 5 rokov, vsetko je uplne super, lubim ho, nikdy sa s nim nenudim. On je uplne super, tiez ma lubi, v podstate nikde nie je problem, az na: je tu este niekto iny, je to tiez prototyp flakaca, nezodpovedneho, neviem preco, ale v poslednej dobe sa pristihnem, ze na neho myslim, ale viem, ze takeho chlapa by som na vztah urcite nechcela. Neviem ani vlastne co mi na nom imponuje, asi ta bezstarostnost a uzivanie si zivota. Minule sme sa stretli vonku a nejako sme to v ten vecer vsetci prepiskli s alkoholom a nakoniec sme zostali vonku len my dvaja a bolo to super, nic sa nestalo, len sme sa rozpravali, ale bolo mi neskutocne dobre. No a po vytriezveni som samozrejme mala vycitku aj ked sa vlastne nic nestalo. Ja nechapem samu seba, preco myslim na niekoho druheho, ked som vo vztahu spokojna?

sasanka985

Mas pravdu, kedze clovek je taky... Chce vzdy to, co nema :( Mna dokaze vzdy dostat to, ze ked ma byt so mnou tak do toho sa nehrnie ale ked sa jedna o jeho hobby (sport) tak to si vie zariadit aby si na to nasiel cas :( Chlapi su hrozni.. Nevravim, ze zeny nie ale su. Ved ja mu nic zle nerobim, tak preco on mne toto. A uz sme sa o tom rozpravali.. A vydrzalo to asi len mesiac.