Bolia ma prsia

deeseth

ahojte...mam taky problem. uz druhy deń ma bolia prsia no je to dost prenikava bolest. z coho to moze byt ? uzivam antikoncepciu ,cize tehotna dufam nie som,,,prosim poradte

enyja

nno ženy:D mna bolia prsia a tak as palia bradavky nwm prečo som chora momentlne može to byt aj ztoho? a mam 15rokov nemozu este rast ?

e24

prv ma prsia vobec nebolievali, ale zacalo to u mna priblizne pred pol rokom.A teraz pravidelne tak dva tyzdne pred menstruaciou ma bolia.

zuzuana

no ja neviem predmenstruacna bolest? ja mavam menzes az tak 37 az 38 den odkedy som vysadila HAK. a prsia ma odvtedy bolieva az tesne pred menzesom....tak neviem

petra.76

wiwi, ty si mi ale múdra, keď mi prsia narástli, ešte som mala normálnu váhu

mňa nikdy nebolia pred menzesom

wiwi

zuzuana nemusis sa predcasne tesit, ze ti narastu stvorky, prsia sa menia, ale bohuzial NERASTU do 35 ky, povedzme...To je volovina. Je to tuk, tak ked priberies, tak aj prsia sa zvacsia, pisem ti, ze ta bolest je typicka predmenstruacna...

zuzuana

aha tak to som nevedala, ze mi mozu este rast, alebo ze mi prsia mozu prechladnut...dakujem vam pekne teda za rady:-))

petra.76

zuzana ja som to zažila okolo 20.-21. roku, už to presnejšie neviem, boleli intenzívne asi 1-2 týždne, nemohla som sa ich ani dotknúť a potom som menila podprsenky

karolinka 76

Zuzana aj mna bolievaju prsia a je jedno ci pred alebo po menstruacii.Budete sa mi asi smiat ale mne prsia prechladli,bola som u lekara a ten mi to potvrdil.nosievala som casto velke vystrihy aj v zime a pod.

wiwi

nadovka, nechraneny sex mozes mat aj pocas tyzdnovej pauzy. citala si pribalovy letak????Naco by si potom brala hak, keby si nemohla mat sex vzdy bez inej ochrany? Skoda prachov za testy.